Genel

Kırlent

Oturma gruplarının üstünde yer alan kırlent, eski zamanlarda dantelli şekilde yapılarak çok daha gösterişli bir hal alıyordu. Günümüzde kırlentlerin kullanımı, yastığın daha konforlu olması mantığı ile rahat ettiren yastıklara dönüştü. Ancak geçmiş dönemlerde kullanılan kırlentlerin daha çok dekoratif amaçlı oturma gruplarında yer aldığını söylemek de mümkün. Günümüz koşullarında ise biraz da dekoratif dışında konfor ön plana çıkmıştır.

Kırlent Modelleri

İlk olarak kırlentlerde değişim, kumaş dokusunda olmuştur. Dantel detaylarından uzaklaşılmıştır. Sonra sonra ise daha büyük yastıklara dönüşerek, tamamen konfora hizmet eden bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bunu göz önünde bulundurarak seçim yapmak önemlidir.

Renkli küçük kırlentler: Modellere bakıldığında ilk akla gelenler arasında minik ve küçük olan seçenekler geliyor. Kullanımı son derece pratik olan, avantajlı bir kullanım sağlayan seçenekler olduğunu söyleyebiliriz.

Dantelli kırlentler: Günümüzde dekoratif amaçlı kullanmak isteyenlere özel üretimi yapılı. Salon, misafir odası gibi alanlarda dekoratif amaçlı kullanılabilir.

Kırlent Seçimi

Peki, seçimi nasıl olmalıdır? Öncelikle almadan, mutlaka oda dekorasyonunu göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Kırlent konusunda seçim yaparken, mutlaka renk ve boyutta dikkat etmeniz gereken odaya uygun olmasıdır. Daha küçük modeller arasından seçim yaparak, odanın da ferah gözükmesini sağlayabilirsiniz. Renk, boyut ve kullanılan malzeme açısından sunulan pek çok kırlent seçeneği var. Hemen satın alabilirsiniz.

Sizlere sunulan https://www.madamecoco.com/kirlent/ adres ile modelleri anında inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı