ETKİNLİKLER

Kuzguncuk Sanat Aralık Programı

Kuzguncuk’un sanat ve etkinlik merkezi haline gelen Kuzguncuk Sanat konserler ve stand-up şovları ile 2017’ye veda etmeye hazırlanıyor.

Kuzguncuk Sanat‘ın 3 katlı ahşap bir binasının üç farklı odasında “birbirlerine tamiri imkansız biçimde hasar vermiş olan bir kadınla bir adamın, birbirlerini acımasızca sorgulamalarını” sahneye taşıyan ‘Araf’ oyunu devam ederken, konser ve etkinlikler de tüm hızıyla sürüyor.

Oyunlar ve atölyeler ile hafta sonunu çocukların günü ilan eden Kuzguncuk Sanat çok sevilen Çilek Ormanı ve Kaşık Kukla Atölyesi Aralık ayı boyunca devam edecek.

Grup Gündoğarken‘den Sezai Mertadam‘a Alpay Erdem‘den CanSu Aslan‘a, Özge Eyüoğlu’na bir çok sanatçı Aralık ayı boyunca Kuzguncuk Sanat’ta sevenleriyle buluşacak.

CanSu Aslan 15 Aralık’ta Kuzguncuk Sanat Sahnesinde…

14 Aralık Perşembe yeni albümü “Özlemişim” ile çok beğenilen Grup Gündoğarken sahne almaya hazırlanırken, farklı ses ve müzisyenleri sahnesinde ağırlayan Kuzguncuk Sanat’ın 15 Aralık Cuma akşam ki konuğu ‘akarsu gibi çağlayan sesiyle’ CanSu Aslan olacak.

20 Aralık Çarşamba ise Kuzguncuk Sanat, birbirinden komik hikayeleri ile çok sevilen komedyen Alpay Erdem’i ağırlayacak.  Kahkahaların eksik olmayacağı stand-up gösterisini, 22 Aralık Cuma akşamı Özgür Kanat ile 90’lar Partisi takip edecek.

Türk Sanat Müziği ve Cazı buluşturan Özge Eyüpoğlu ise 23 Aralık’ta Kuzguncuk Sanat’ta sevenleriyle buluşacak ve harika bir fasıl gecesine imza atacak.

Kuzguncuk Sanat Tiyatrosu
İcadiye caddesi no 85
Kuzguncuk, Istanbul, Turkey

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı