Genel

Pırlanta Setler

İsteğe bağlı olarak, ikili, üçlü ve dörtlü setler halinde bulunur. Pırlanta setler beyaz altın ve diğer değerli mücevherler eşlik eder. Kolyesi, küpesi, yüzük be bileklik ile pırlanta setler, tüm ihtişamlı ışıltısı ile gözlere ziyafet veriyor.

Safirin keskin mavi rengi ile zümrüdün akıcı yeşil rengi duruşlarıyla pırlantayı bütünlemek için yarış halindeler. Yakutun albenisi ile nasıl birbiriyle bütünleşmişler. Bu ziyafete ortak olmamak elde değil.

Pırlanta Setlerin Modelleri

Setler öncelikle tercihinize göre ikili, üçlü ve dörtlü olarak gruplandırılmışlardır. Bunlarda yine kendi aralarında zümrüt, yakut, safir mücevheratlarında ayrıca gruplandırılır. Pırlantanın tamamlayıcı özelliği olarak kullanılan bu mücevherler ikili setler; yüzük ve kolye olarak ayrılmıştır. Üçlü setlerde ise genellikle yüzük, kolye, küpedir.

Dörtlü setler son set olarak belirlenmiştir. Yüzük, kolye, küpe ve bilekliktir. Muazzam bir bütünlük sağlar. Siz pırlanta setler grubundan hangi mücevherin eşlik edeceğine karar verirseniz o en güzeli olacaktır. Ama modelleri, duruşları konusunda görselliğe ihtiyacınız varsa buraya bıraktığımız https://www.pirlantamerkezi.com/setler link size en büyük yardımı ve kolaylığı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı