SANATTAN

“Çevreyolu Sakinleri” Yola Çıktı!

Cenk Tunalı’nın yönettiği “Çevreyolu Sakinleri” oyunu Akatlar Kültür Merkezinde ikinci gösterimini yaptı.

Kılçık yazı ekibi tarafından kaleme alınan oyun, iki perdelik, şakası bol, neşeli bir oyun. “Çevreyolu Sakinleri” oyuncu kadrosu, ekranlardan tanıdığımız ve başarılı oyunculardan oluşuyor. İki perdelik oyun seyirciyi sıkmadan eğlendiriyor. Oyun farklı skeçlerden oluşmakla birlikte aralarında konu bütünlüğü sağlanmış.

Oyun sonunda yönetmen Cenk Tunalı kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında Tiyatro Kılçık olarak kadrolarını yeni katılan oyuncularla güçlendirdiklerini söyledi. “Çevreyolu Sakinleri” oyununun daha ikinci gösterimi olduğunu seyirci ile etkileşimiyle oyunun daha da oturacağını söyledi. İzleyicilere gösterdikleri ilgi için teşekkürlerini tüm ekip adına iletti.

Haber/Fotoğraf: Nasuh Bektaş

“Çevreyolu Sakinleri” Oyunu Hakkında;

Tiyatro Kılçık’tan yeni oyun; Çevre Yolu Sakinleri!

2016’da bomba transferlerle kadrosunu güçlendiren Tiyatro Kılçık, ‘göze hoş gelen oyun’, ‘atak oyunu’, ‘tam sahne pres’ ve ‘mücadele ettiği her alanda alkış’ ilkeleriyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Gerçek kimlikleri kamuoyundan sır gibi saklanan; Kılçık Yazı Ekibi tarafından kaleme alınan oyun, 2 perdeden oluşan, şakası bol bir komedi. Oyunun yönetmenliğini ise uzun yıllar sahnede takımın oyun kurucusu olarak izlediğimiz, bu görevi bu sefer bu oyunda sahne kenarından devam ettirecek olan, Cenk Tunalı üstleniyor.

Orçun Kaptan, Gülden Güney, Bekir Çiçekdemir, Birgül Ulusoy, Ayçe Abana, Kıvanç Arslan, Alpay Erdem, Hale Gizem Aruta, Yavuzhan Doğan, Barış Balkır.

IMG_7687_1575x1050

IMG_7691_1575x1050

IMG_7704_1575x1050

IMG_7724_1575x1050

IMG_7757_1575x1050

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı