Genel

Gelin Damat Dergisi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Gelinlik, Damatlık ve Düğün Sektörünün önde gelen dergisi “Gelin Damat Dergisi” geleneksel ödül töreni, Adile Sultan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir törenle gerçekleşti.

Bu yıl beşincisi düzenlenen ödül töreninde sektörün başarılı isimleri yanı sıra medya, sanat, moda, müzik alanında, gelin-damat sektörüne katkı sunan önemli isimlere de ödüller verildi.

Gelin Damat Dergisi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Pınar Altuğ ve Burak Törün’ün sunduğu ödül gecesinde, ödül töreni müzik dinleti ve danslarla renklendi. Ece Pirim, Zahide Yetiş, Nur Ertürk,  Doya Doya Moda Programı, Pınar Bent, Ebru Roma, Fatih Ömercikoğlu, Çağla ile Yeni Bir Gün programı ödül alan bazı isimlerdi.

Gelin Damat Dergisi Ödülleri Sahiplerini Buldu

Ferhat Muğurtay’ın imtiyaz sahibi olduğu Gelin Damat Dergisi, Gelinlik-Damatlık ve düğün sektörü konusunda tüm gelişmeleri yakından takip edip kamuoyuna duyuran ve iş kadınları toplantılarına, iş kadınlarına verilen ödüllere de kadınların istihdamı noktasında dikkat çeken önemli bir dergi. Ayrıca her yıl düzenlediği en kapsamlı Gelinlik ve Damatlık defilesi ise Türkiye çapında sektörün en büyük defilesini gerçekleştiriyor. Gelin Damat Dergisi, evlenecek çiftlere sektörü buluşturan bir misyonu var.

Haber- Fotoğraf: Nasuh Bektaş  

Wellness Pazarı 7 Trilyon Dolara Koşuyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu