MÜZİKSANATTAN

Gökhan Türkmen ile SON ‘Kİ 3 KAYIT!

ALLIANZ MOTTO MÜZİK VE GÖKHAN TÜRKMEN SESİNE GÜVENENLERİ YARIŞMAYA DAVET EDİYOR

Sonbahara hızlı bir şekilde giriş yapan Allianz Motto Müzik (AMM), kanaldaki yeni programını iftiharla sunar: Gökhan Türkmen ile SON ‘Kİ 3KAYIT!

Her hafta AMM YouTube kanalından (https://www.YouTube.com/user/mottomuzik/) yayınlanacak olan “Son ‘Ki 3
Kayıt!” bildiğiniz YouTube programlarından değil! İnteraktif bir müzik yarışması olan “Son ‘Ki 3 Kayıt!” programında usta müzisyen Gökhan Türkmen, takipçilerden gelen şarkı videolarını haftada bir yayınlanacak
programda değerlendirecek, en beğendiklerine online olarak vokal koçluğu yapacak ve her ayın sonunda ayın birincisini seçecek. Ama her ayın en heyecanlı anı ayın birincisi ile düet yapması olacak.

Aralık ayında Ekim, Kasım ve Aralık aylarının birinci olan yarışmacıları ile yapılacak final yarışmasında birinci olan kişi Gökhan Türkmen’in plak şirketi GTR Müzik’ten single çıkarmaya hak kazanacak.

En yetenekli ve başarılı müzik tutkununun hayallerini gerçekleştirecek olan yarışmanın katılım koşulları ve program detayları çok yakında Allianz Motto Müzik (AMM) Instagram sayfasında (@allianzmottomüzik) duyurulacak.

 

Şimdilik hem Instagram hem de YouTube kanalında yayınlanan ilk teaser ile Gökhan Türkmen izleyicileri stüdyosuna, birlikte şarkı söylemeye davet ediyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı