SANATTAN

Hayko Cepkin’den Alternatif Festival!

Hayko Cepkin, geçtiğimiz Ağustos ayında açılışını yaptığı tatil köyünde bir festival düzenliyor.

Her projesi farklı bir konsept barındıran Hayko Cepkin, bu kez kurucusu olduğu Varil/Barrel Camping‘de bir festival düzenliyor. İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Mahallesi bölgesinde, 9 dönümlük bir arazi üzerine kurulan Varil/Barrel Camping, doğa ve müzik ile iç içe zaman geçireceğiniz Varilfest‘i hazırladı.

Alternatif bir festival geliyor
Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda, 20 Mayıs 2016 Cuma sabahı kapılarını açacak olan Varilfest, konaklama yapacak konuklarına giriş için yardımcı olup mekanın imkanlarını sunduktan sonra akşam üzeri DJ Mahmut Yavuz‘un performansı ile tatil niyetinde festivalin ilk müzik ziyafetine başlanacak.

21 Mayıs Cumartesi günü deniz kumu ile kaplanmış ana sahnenin de kurulacağı festival ve etkinlik alanında, glam müziğin son Türkiye temsilcisi olan Nikki Wild’ın DJ performansı ile VarilFest’in ikinci gününe adım atılacak. Nikki Wild’ın nostalji dolu DJ performansı ile maziye bir selam verdikten sonra sahneyi Necati ve Saykolar devralacak. Festival katılımcıları, interaktif bir sahnesi olan Necati ve Saykolar ile sürprizlerle dolu bir performansa şahitlik edecek.

varilfest

Varilfest’in son performansı ise ev sahibi olan Hayko Cepkin’e ait!

Güçlü performansı ve eşsiz sahne şovu ile katılımcıları bu kez kendi evinde misafir ederek büyüleyecek. Canlı performansların bitişi ile Varil DJ kabinini bu kez Warning Bros devralacak. Sabaha kadar sürecek olan müzik ve doğanın huzuru eşliğinde Varilfest’in ikinci günü de böylece sona ermiş olacak.

22 Mayıs Pazar günü, yüksek müzik temposunun yerini sakin ve huzurlu bir gün alacak. Akşam saatlerine doğru DJ Görkem Eylem festival katılımcılarına, 3 gün süren Varilfest’i sonlandırmada eşlik edecek. Katılımcılar müzik ve dansın dışında, orman içi yapay sahilde plaj oyunları oynayıp, havuzda serinlerken, bir yandan da Varil Arena’da futbol turnuvaları yapabilecek. Kamp deneyimini çadır konaklamalarıyla gerçekleştirirken çadıra alternatif, sınırlı sayıda bungalov evlerden de faydalanabilecek.

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı