SANATTAN

Kadıköy’de Başka Bir Caz!

6.Kadıköy Caz Günleri başlıyor…

18 Şubat – 28 Şubat tarihleri arasında caz müziğinin önemli müzisyenleri “Başka Bir Caz Mümkün” diyenler için bir araya geliyor.

6. kez gerçekleşecek olan Kadıköy Caz Günleri, 18-28 Şubat tarihleri arasında Kadıköy’ün aydınlıktan taraf olan mekanları Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Gitar Kafe, Karga, Kadıköy Sahne ve Living Room’da takip edilebilecek.

Neşet Ruacan Band, Dolunay Obruk, Şirin Sosyal, Ayşe Tütüncü & Emre Karabulut Dörtlüsü, Başak Yavuz Septel, Holy Ghost, Samba Nova, The Cold Vibes, Tamer Temel – Eylül Biçer – Deniz Dündar, Yürüyen Merdiven feat. Ülkü Aybala Sunat gibi sanatçıları bir araya getiren 6. Kadıköy Caz Günleri, Kadıköylülere güzel bir caz ziyafeti sunacak. Ayrıca etkinlik kapsamında paneller de düzenlenecek.

Etkinlik öncesi Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nin (NHKM) açıklaması şöyle:

“18 Şubat – 28 Şubat tarihleri arasında caz müziğinin nitelikli müzisyenleri “Başka Bir Caz Mümkün” diyenler için bir araya geliyor.

Kadıköy’ün karanlığa teslim olmamış mekanları olan Nâzım Hikmet Kültür Merkezi, Gitar Cafe, Karga, Kadıköy Sahne ve Living Room aydınlığın dostlarını bekliyor.

6.Kadıköy Caz Günleri’nde caz müziğinin nitelikli müzisyenleri bir araya geliyor:

Neşet Ruacan Band, Dolunay Obruk, Şirin Sosyal, Ayşe Tütüncü & Emre Karabulut Dörtlüsü, Başak Yavuz Septel, Holy Ghost, Samba Nova, The Cold Vibes, Tamer Temel – Eylül Biçer – Deniz Dündar, Yürüyen Merdiven feat. Ülkü Aybala Sunat caz severlerle aydınlığın dostlarıyla buluşuyor.

6.Kadıköy Caz Günleri sadece dinleyici olmaktan çıkan kişilerin dayanışmasıyla gerçekleşiyor. Bu kapsamda hazırlanan illüstrasyonlar Seda Mit’e; logo ve grafik tasarımlar Berker Yiğit Karanlık’a ait.

Tüm cazseverleri, başka bir dünya isteyen herkesi 6.Kadıköy Caz Günleri’ne bekliyoruz…”

6. Kadıköy Caz Günleri programı:

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı