SANATTANSİNEMA

“Karakomik Filmler 2” Galası Yapıldı.

Cem Yılmaz’ın senaryosunun yazıp, yönetmenliği yaptığı, seri filmin ikincisi olan “Karakomik Filmler 2” (Deli ve Emanet)’in galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti.

17 Ocak’ta vizyona girecek filmin kadrosunda Cem Yılmaz, Cem Davran, Zafer Algöz, Özge Özpirinçci, Celil Nalçakan, Can Yılmaz, Çağlar Çorumlu, Büşra Develi, Tansu Biçer, Saba Tümer, Özkan Uğur, Emin Gürsoy gibi başarı ve renkli isimler yer alıyor.

Filmin galasına ilgi çok yoğundu. Birçok ünlü isim galada hazır bulundu, Demet Akbağ, Mert Fırat, Ali Sunal, Doğa Rutkay, Kerimcan Kamal, Itır Esen, Ayten esen, Nilperi Şahinkaya, Pınar Altuğ Atacan, Yağmur Atacan, Harun Tekin, Aslı Hünel, Metin Uca, Mehmet Aslantuğ, Umut Sezgin, Selma Güneri, Ferit Aktuğ, Bade İşçil, Çağdaş Kışlaoğlu katılanlar arasındaydı.

Gala gösterimi öncesi oyuncu kadrosu toplu halde basının ve konukların önüne çıktı. Cem Yılmaz film gösterimi öncesi, çok heyecanlı olduklarını, çok geniş bir kadro ile çalıştıklarını ve güzel bir film olduğunu söyledi.

Gerek film gösterimi gerekse film sonrası iki filmde çok alkış aldı. Bir gösterimde iki ayrı film izlemek iki farklı duygunun oluşmasını sağlıyor. Oyun sonrası tüm oyuncular düşüncelerini birkaç kelime ile ifade etti. Filmin yapımcısı başta Cem Yılmaz olmak üzere tüm oyunculara teşekkürlerini iletti.

Film 17 Ocak’tan itibaren sinemalarda olacak.

Haber-Fotoğraf-Video: Nasuh Bektaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu