MÜZİKSANATTANYENİ ÇIKAN ALBÜMLER

Konoba, Yeni Albümüyle Türkiye’de

KENDİNE HAS SUNAR: KONOBA TURNESİ

Dört yılın ardından tekrar Türkiye’de hayranlarıyla buluşacak olan electro-pop, downtempo ve melodic trap türlerini bir araya getiren Konoba; üç farklı şehirde sergileyeceği performanslarda yeni albümündeki eserlerini dinleyicilere sunacak.

Konoba sahne adı ve “On Our Knees” parçasıyla tanıdığımız Raphael Esterhazy, Kendine Has Sunar: Konoba Turnesi kapsamında, Mart ayının sonunda Türkiye’de olacak. Üç farklı şehirde, üç konsere imza atacak olan sanatçı, hem sevilen parçalarını müzikseverler için seslendirecek hem de yeni albümünü ilk kez Türkiye’de dinleyicileriyle buluşturacak.

”Raphael Esterhazy’nin, Konoba projesinin ilk single’ı “On Our Knees” 12 milyon dinlenme, 48 milyon izlenme rakamlarını aştı. 2017’de yayınlanan ilk albümünden sonra, prodüktör R.O. ile “10” isimli projeleri için çalışmaya başladılar. On ay boyunca birlikte on ülkeyi gezerek on parça kaydettiler. İkili, 2019 Mayıs ayında projeyi “10” isimli albüm olarak yayınladı. Konoba, güçlü ve temposu yükselip alçalan dinamik canlı performansı sırasında, “On Our Knees” gibi downtempo, melodik parçalarda sizi tatlı rüyamsı bir pus içine çekecek, “Roll The Dice”ve “I Could Be” gibi yüksek tempolu parçalarında ise dans ettirecek.”

Konoba, Yeni Albümü İle Türkiye’de

2017’de “On Our Knees” şarkısıyla 63 milyonu aşkın dinleme yakalayan Konoba, yoğun konser temposuna Mart 2020’de pandemi nedeniyle ara verdi. O zamandan beri sürekli yeni şeyler üretmekle ilgilenen Konoba, 18 Mart’ta yayınlanacak yeni solo albümü “It Was Only A Dream”i ilk kez Türkiye turnesinde seslendirecek.

Türkiye’de GRGDN Müzik tarafından temsil edilen Konoba’nın Kendine Has destekleriyle, Analog Prodüksiyon tarafından düzenlenen Türkiye turnesinin planı ise şu şekilde:

  • 24 Mart Perşembe // IF Ankara
  • 25 Mart Cuma // Hangout Cure İzmir
  • 26 Mart Cumartesi //  Babylon Istanbul

Kendine Has Sunar: Konoba Turnesi biletleri www.biletix.com’da!

Konoba, Yeni Albümüyle Türkiye'de

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu