ETKİNLİKLERSANATTANSERGİ

Konuşmadan Çok Şey Anlatan Dudaklar Kiss NFT Sergisinde

Kiss FM İLK NFT KOLEKSİYONUNU TANITTI

Birçok ülkede yayın yapan global radyo markası Kiss FM ilk NFT koleksiyonu olan Kiss NFT’nin tanıtımını 42 Maslak’ta gerçekleştirdi.

Türkiye’nin önde gelen sanatçıları İsmail Acar, Bedri Baykam, Bozkaya Aldaş, Deniz Gökduman, Deniz Tolegen, Elif Erdem, Ferruh Karakaşlı, Gamze Çamoğlu, Genco Gülan, Hakan Yılmaz, Hakan Yıldırım, Koray Erkaya, Levent Morgök, Ömer Tomruk, Sadi Alipur, Sevil Kuranel, Sibel Bilgiç, Şevval Başalan, Uğur Çakı, Yiğit Dündar, Yiğit Yazıcı, Ayşin İldeş ve Cemre Karakaş tarafından hazırlanan Kiss NFT Koleksiyonunda Kiss FM’in sembolü olan dudak sanatçılar tarafından özel olarak yorumlandı.

Konuşmadan Çok Şey Anlatan Dudaklar Kiss NFT Sergisinde

NFT Koleksiyonunda yer alan dijital eserlerin somut olarak sergilendiği Kiss Art Galerinin açılışı da eş zamanlı olarak 42 Maslak’ta yapıldı. Sanat ve cemiyet hayatının isimlerini bir araya getiren gecede eserler katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. 1 Nisan’da Babylons.io platformunda satışa çıkacak NFT eserler, Kiss Art Galeride de 30 Nisan tarihine kadar sanatseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Sanat Dijital ile Buluştu 

Sergi açılışının ardından düzenlenen Kiss Parti ile misafirlerine sanat ve eğlence dolu keyifli bir gece yaşatan Kiss Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Ortan Hayata geçirdiğimiz bu özel NFT Koleksiyonu Sergisi ile bir ilke imza attık. İlk defa NFT eserlerin dijital dışında gerçek hallerini de beraber sergiledik ve yine eserlerin birlikte satışını yapacağız. 42 Maslak içerisinde açtığımız Kiss Art Galerimiz de bundan sonra üç ayda bir yeni koleksiyonlara ev sahipliği yapacak” şeklinde bilgi verdi.

Şevval Başalan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu