KİTAP

KORAY AVCI’DAN ‘OYUNDA KAL’ ÇIKTI!

Çocuk edebiyatımızın üretken kalemlerinden Koray Avcı Çakman, yeni kitabı ‘Oyunda Kal’da sanal alem ile gerçek dünyayı ustaca harmanlıyor.

Sanal alem, hepimizin hayatında baş köşede artık. Çoğumuz, gerçek hayatta ulaşamadığımız başarıyı, beğeniyi, saygınlığı orada yaşayabiliyoruz kolayca. Koray Avcı Çakman, yeni kitabı ‘Oyunda Kal’da çocukların gözünden işte bu ikilemi konu alıyor. Ve keşfedilmeyi bekleyen bir dünyaya tıpkı bir gün ışığı gibi sızıyor.

Kitaptan:
Varvar’ı, Yokol’u, Devsil’i ile gizemli bir kent, Varkent! Bilgisayar başında değme korsanları kıskandıracak kadar parlak, okulda sönük bir genç, Asım! Youtuber olmak isteyen arkadaşı, Mali! Varkent’ten bir tanıdık, Melis! Okulun en havalısı ve bir o kadar da acımasızı, Kutay! Süpsüp vidası, pıtpıt teli ile yapılan bir robot! Ağlak mantı, logosu ısırılmış limon olan bir teknoloji devi, haylaz bir papağan… Tüm bunların yolları kesişirse neler olur? Bakben misin, İzleben mi? Soluk soluğa bir maceraya ne dersin?

Bu kitaba KitapDevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/kitap/aile-kadin-ve-cocuk/oyunda-kal-koray-avci-cakman/
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı