ETKİNLİKLERKONSER & MÜZİK FESTİVALİMÜZİK

“SERTAB’IN MÜZİKALİ” ZORLU PSM’DE!

Son iki yıldır izleyicilerini zamanda bir yolculuğa çıkaran Sertab’ın Müzikali, yeni sezonda Zorlu PSM’de!Uzun süre hafızalarda yer edecek müzikalin ilk gösterisi olan 11 Eylül için biletler satışa çıkıyor… Zorlupsm.com ve PSM sosyal medya hesaplarından, tüm sezon programının detayları takip edilebilecek. Müzikal, yenilenen koreografisi, yeni şarkılar ve etkileyici yeni ışık tasarımıyla izleyiciyle buluşacak!

27 yıldır içimize işleyen sesiyle, birçok anımıza eşlik eden Sertab Erener, iki yıl önce hayata geçirilen Sertab’ın Müzikali’yle birlikte, sezon boyunca dünyaca ünlü müzikallere ev sahipliği yapan Zorlu PSM’de olacak!

Müzikale Broadway’den Işık Tasarımcısı…

Müzikalin Beyhan Murphy tarafından koreografileri bu yıl Zorlu PSM’ye özel olarak yenileniyor. Bir yandan, 1967’den bugüne 200’den fazla Broadway yapımında ışık tasarımcısı olarak çalışan, Tony ödüllü Ken Billington Sertab’ın Müzikali için ilk defa Türkiye’ye gelecek ve gösterinin ışıklarına kendi dokunuşunu katacak.

Sertab’ın Müzikali, izleyenlere geçmiş zamandaki halini hatılatacak, “duyunca seni hatırlayacağım” diye düşündüren şarkılarıyla aslında her anımızda Sertab’ın sesi yanımızdaymışgibi hissettirecekbir performans ile seyircilerini Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde ağırlayacak. Geçtiğimiz yıllarda 90’lar ve 2000’ler temaları ile iki bölüm halinde izleyicisine kucak açan müzikal bu sene tıpkı bir zaman makinası gibi izleyenlere farklı melodiler ve tarihler arasında yolculuğa çıkaracak.

11 Eylül 2019 gösterisinin biletleri, Biletix’te ve Zorlu PSM gişelerinden satışa çıkıyor! Gelecek gösterilerin biletleri ise Biletix, Zorlu PSM gişeleri ve Zorlu PSM sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

1. Kategori: Tam: 286 TL – Öğrenci 247 TL

2. Kategori: Tam: 242 TL – Öğrenci 209 TL

3. Kategori: Tam: 198 TL – Öğrenci 171 TL

4. Kategori: Tam: 154 TL – Öğrenci 133 TL

5. Kategori: Tam: 110 TL – Öğrenci 95 TL

6. Kategori: Tam: 66 TL – Öğrenci 57 TL

Başa dön tuşu