Genel

TÜRK 40, Amerika’da!

Yıllarca yurt dışından gelen formatları izleyip uyarlanan yapımlardan filmlerden sonra bir Türk programı Amerika’da…

Haber: MELİKE BİRGÖLGE

Jülide Ateş‘in sunduğu 40 programının formatı, Amerika’ya satıldı. Yapımcılığını ve format tasarımcılığını BBO Yapım Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Altun Uçar’ın üstlendiği ve CNN Türk, Haber Global’in ardından şimdi GAİN’de yayınlanıyor.

40, HER HAFTA GÜNDEMİ DEĞİŞTİRİYOR!

40, konukları, soruları ve cevaplarıyla her Perşembe Türkiye’de gündem değiştiriyor, gündeme damgasını vuruyor. Şimdi ise çok büyük bir başarıya daha imza atıyor! 40 Amerika’da yayına hazırlanıyor.

Amerika’nın Masked Singer, The Voice gibi en çok ses getiren yapımlarıyla Emmy Ödüllerini toplamış JP Connelly şirketi; Syfy, GSN, Fox, CW, Facebook Watch gibi platformlara yüzlerce saatlik 23 ülkede yayınlanmış hit içerikler üreten ekibiyle, 40’ı Amerikan izleyicisiyle buluşturacak.

TÜRK 40 Programı

40, DÜNYA DEVİNİN EKRANINDA!

40’ın uluslararası dağıtımcı şirketi olan Lucid Dream Entertainment’ın kurucusu Nilüfer Küyel, “40’ın dünyada hak ettiği ilgiyi görmesinden çok mutlu oluyoruz. Kalitesi ve orijinalliğiyle fark yaratan 40,  Amerika gibi son derece rekabetçi ve kendi yapımları dışına çıkmayan bir ülkede, oranın en saygıdeğer, Emmy ödüllü yapım şirketi tarafından hayata geçirilecek. BBO kalitesiyle 40 programı 2021’de adını bu kez de dünya devinin ekranında duyuracak.  40, yayınlandığı Romanya ve Lübnan’da rekorlar kırmaya devam ediyor. Avrupa ve İskandinav ülkelerinden de yoğun ilgi görmeye devam ediyor, güzel haberlerin devam edeceğine inanıyoruz” dedi.

VİRTUAL REALİTY İLE STÜDYODA GİBİ İZLENECEK!

JP Conelly, kanallara 40’ı sunarken daha önce eşi benzeri görülmemiş bir teknoloji kullanacak. Virtual Reality (sanal gerçeklik) ile tasarlanmış dekor, sanal gerçeklik gözlükleri takan izleyiciler tarafından gezilebiliyor.  ABD kanalları, yayın öncesinde programın içinde gibi hissederek stüdyonun tüm detaylarını inceleyebilecekler.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı