SANATTAN

AYA GALLERY & MÜZAYEDE EVİ 10. RESİM MÜZAYEDESİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

AYA GALLERY & MÜZAYEDE EVİ’NİN ORGANİZE ETTİĞİ 10. RESİM MÜZAYEDESİ YENİ SEZON AÇILIŞINDA 50 ESER GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

Her sene düzenlediği müzayedelerle birçok yerli ve yabancı eseri buluşturan AYA Gallery &Müzayede Evi’nin bu sezonki açılış müzayedesi, 29 Eylül 2018 Cumartesi günü Park Dedeman Levent Otel’de gerçekleşti.

Modern hayatın merkezinde yer alan otelleri tercih eden AYA Gallery & Müzayede Evi, yeni sezona taptaze bir başlangıç yapmak için 100 liradan başlayan fiyatlarla sanatseverlere merhaba dedi.

Müzayede sonrası yeni sezon açılışını pasta keserek kutlayan AYA Gallery de, Türkiyenin ilk yabancı kadın yöneticisi olan Yuliya Ergene yeni sezonu şöyle değerlendirdi; “Bu sene de AYA Gallery’nin misyonundan vazgeçmeyerek boş duvarları orijinal eserlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Yeni sezonda da minimum fiyatlarla birçok kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Amacımız insanlara resmi sevdirmek, müzayede heyecanını birlikte yaşamak ve orijinal eserleri sahipleriyle buluşturmak. Yepyeni bir sene bizi bekliyor. Prestijli bir yatırım yapın ve AYA Gallery’nin bu seneki sürprizlerini takip etmeye devam edin ve sanatla kalın.”

AYA Gallery & Müzayede Evi Hakkında:
Sanat camiasına kazandırdığı Kuzeyli ressamlarla tanınan AYA Gallery, Park Dedeman Levent bünyesinde organize ettiği galeri alanında düzenli sanat sergileri ve müzayedeler gerçekleştirmektedir. Portföyünde bulunan 50’ye yakın sanatçının eserlerini, ‘KALEYDOSKOP by AYA’ markasıyla düzenlediği karma seçkilerle ve ayrıca solo sergilerle sunan AYA Gallery, modern hayatın vazgeçilmez yaşam merkezleri olan otellere sanat galerileri kurarak, şehrin hızlı temposundan uzaklaşmadan güzelliklere yaklaşmanızı mümkün kılıyor. Daha önce plastik sanatları hayatına katmamış insanları resim sanatı ile tanıştırıyor, boş duvarları orijinallerle buluşturuyor.
Misyonu sadece toplumlar arasında sanat köprüsü inşa etmek değil, aynı zamanda sanat ve toplum arasındaki incelmiş bağları kuvvetlendirmek. Yarının büyüklerine düşlerini kaybetmemeleri için güç vermek de severek yaptıkları işlerden…

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı