SANATTAN

Bedri Baykam, NFT Eserini Satışa Çıkarıyor

Bedri Baykam, ilk NFT eseri için alanında öncü bir platform olan MANZA.io’yu tercih etti. 

Bedri Baykam, ilk NFT çalışmasını sanatseverlerle buluşturuyor. Son dönemlerde dünyayı kasıp kavuran NFT dünyasına, Manza.io ile ilk adımını atan Baykam, sanatın her mecradan takipçileri ile buluşabilmesi gerektiğine olan inancı doğrultusunda özgün eserini kitleler ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Bedri Baykam’ın Multiverse/Çokluevren dünyasına adımını attığı ilk NFT eseri, 20 Mart 2022, Pazar günü, saat 16.00’da MANZA.io resmi web sitesinde satışa sunuluyor. Sınırlı sayıda çıkacak olan eserlere ulaşmak isteyenler, MANZA.io sitesindeki listeye isimlerini yazdırarak Bedri Baykam’ın ilk NFT eserine çok özel koşullarla sahip olabilecek.

Manza.io ile ilk NFT eserini koleksiyoner, sanatsever ve metaverse dünyası meraklılarına sunan Bedri Baykam, Bana oldukça heyecan veren ve geçmişte de defalarca örneklerini sergilediğim multidisipliner sanat yaklaşımıma da çok uyan NFT dünyasına girdiğim süreçte, özellikle Türkiye çıkışlı taze bir platform olan Manza.io’nun güvenilirliği ön plana çıkarması benim için ayrıca önemliydi diyerek bu yeni mecraya neden Manza.io üzerinden girmeyi seçtiğini açıkladı.

Bedri Baykam nft Manza.io

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu