MÜZİKSANATTAN

BKM Mutfak Yapım Etiketiyle “Anlasana”

“Çok Güzel Hareketler 2″nin oyuncularından Emin Oğuz Çelebi ile “Gibi”nin oyuncularından Can Güneş, müzikte de yetenekli olduklarını BKM Mutfak etiketiyle “Anlasana” adlı çalışmalarıyla gözler önüne serdi.

Emin Oğuz Çelebi; “Çok Güzel Hareketler 2″nin oyuncusu. Can Güneş; “Gibi” adlı TV dizisinin oyuncusu. İki arkadaş, oyunculuğun yanı sıra müzikteki yeteneklerini de birlikte yaptıkları ilk çalışmaları “Anlasana” ile gözler önüne serdi.

2020’de en çok ‘Oğuzhan Koç’ dinlendi

BKM Mutfak Etiketiyle Hazırlandı

BKM Mutfak Yapım etiketiyle hazırlanan “Anlasana”, müzik platformlarındaki yerini alırken Rap türündeki şarkı müzik listelerinde zirveye aday.

Düzenlemesi Azel Bert’e ait olan “Anlasana”nın video klibi Can Kaytaz yönetmenliğinde çekildi. İsmail Tunçbilek ise bağlamasıyla eşlik ettiği Emin Oğuz Çelebi ile Can Güneş’e müzik çalışmalarında destek verdi.

 

Emin Oğuz Çelebi Kimdir?

11 Mayıs 1990 yılında Bakırköy’de doğdu. Altı sene Mekanik Sistem Teknikerliği yaptı. 2013 yılında Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’ne girdi. Çeşitli reklamlarda ve “Deliha” adlı sinema filminde rol aldı. 2017 yılında BKM Mutfak ile tanıştı ve Çok Güzel Hareketler 2’de oyunculuk ve yazarlık yapmaktadır.

Can Güneş Kimdir?

Can Güneş 25 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğdu. Ağabeylerinin müzisyen olmasından ötürü çok erken yaşlarda müzik hayatına atıldı. İlkokul yıllarında rap müzik yapmaya başladı ve Liseye başladığı sene ilk Ep’si Hayatın İçinden’i çıkardı. (2008)

Beykent Üniversitesinde konservatuar tiyatro bölümü okudu. O süre zarfında Rap yapmaya devam etti. 2016 yılında İmkansız Olasılık isimli filmde hem oynadı hem Soundtrackleri yaptı. 2020 Ekim ayında Can Güneş Youtube kanalında ‘YIKILDIM’ isimli teklisini yayınladı. Son olarak Exxen platformunda ‘GİBİ’ isimli dizide rol aldı. Can Güneş aktif olarak oyunculuk şarkıcılık ve söz yazarlığına devam etmektedir.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı