SANATTAN

Film Festivalinde Fotoğraf Sergisi!

53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde Fotoğraf sanatçısı Serdal Güzel ve ünlü oyuncu Deniz Çakır’ın hazırladığı dublaj sanatçılarının fotoğraflarının yer alacağı ‘Rabarba: Sesleri Görmek’ adlı sergi açılacak.

Serdal Güzel
Serdal Güzel

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından 16-23 Ekim tarihlerinde düzenlenecek, 53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde ‘Rabarba: Sesleri Görmek’ adlı sergi de açılacak. Fotoğraf sanatçısı Serdal Güzel ve ünlü oyuncu Deniz Çakır‘ın hazırladığı sergide, 2009-2011 yıllarında üç dublaj stüdyosunda 151 sanatçının seslendirme yaptıkları sıradaki fotoğrafları yer alıyor.

Kenan Işık, Parla Şenol, Tamer Karadoğlu, Cem Davran, Aliye Uzunatağan, Yekta Kopan, Mehmet Ali Erbil, Beyhan Saran, Oya Küçümen, Altan Erkekli, Erkan Taşdöğen, Can Gürzap, Derya Baykal, Cihan Ünal, Şenay Gürler, Yeşim Kopan, Sezai Aydın, Jeyan Tözüm, Sungun Babacan gibi sanatçıların yer aldığı sergi, 17 Ekim 2016 Pazartesi günü Antalya Kültür Merkezi‘nde açılacak. Sergideki fotoğraflar onur ödüllerinden festival kitabına, kortejinden festival yoluna kadar bir çok etkinlikte kullanılacak. Festivalde dublaj sanatçıları da halkla buluşacak.

Festivalin önemli ödüllerinden olan ‘Altın Portakal Emek Ödülü’nün duayen dublaj sanatçılarından Altan Karındaş ve Toron Karacaoğlu‘na verileceği açıklanmıştı.

Selfiewebbie reklam

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı