MÜZİKSANATTANSANATTUBE

Hey! Douglas’dan “Leylim Leylim” yorumu

Hey! Douglas, usta sanatçı Fikret Kızılok’un “Leylim Leylim” parçasına kattığı özgün yorumun şarkı sözü videosu ile şimdi YouTube’da!

Elektronik müzik sahnesinde kendi kitlesini yaratan; soul, funk ve saykodelik sularda yüzen ve modern müziğini her yaştan kitleye sevdiren Hey! Douglas, Universal Music Türkiye etiketiyle piyasaya sürdüğü yeni şarkısı “Leylim Leylim” ile hit parçalarına bir yenisini ekliyor!

Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinden biri olan VEYasin, Hey! Douglas mahlasıyla özellikle 70’ler döneminde yayımlanan Türkçe eserlere kattığı “Ayva Çiçek Açmış” ve “Deterjan” gibi yorumlarla dans pistlerinin aranılan ismi oldu. “Leylim Ley” ile bu başarılarına bir yenisini ekleyen Hey! Douglas, ilk stüdyo albümü Marşandiz’i yine Universal Music Türkiye etiketiyle 22 Mart 2019’da piyasaya sürmüştü.

Yurt içi ve yurt dışında düzenli olarak verdiği konserlerle festivallerin en sevilen isimlerinden biri olan Hey! Douglas, yaratıcı yorumları ve görsel kimliğiyle kısa sürede alanında öncü bir isme dönüştü.

“Leylim Leylim”i dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:   https://UMGTurkey.lnk.to/HeyDouglas-LeylimLeylim

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı