RESİMSANATTAN

İranlı Sanatçılarla ‘Aynada Bir Bakış’

İranlı sanatçıların eserlerinden oluşan ‘Aynada Bir Bakış’ sergisi Galeri Abay’da açıldı.

Küratörlüğünü Tima Jam‘in yaptığı, İranlı genç sanatçıları bir araya getiren ‘Aynada Bir Bakış’ isimli sergide, tuval üzerine yağlı boya, pastel, suluboya ve hat sanatı eserler sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Aynı kültürden gelen fakat farklı tekniklerle üretilen eserler, izleyicilerin beğenisini kazanırken İranlı sanatçıların dünyaya olan bakışlarını da keşfetme şansı verdi.

Son dönemde Türkiye’de açtıkları sergilerle dikkat çeken İranlı sanatçıların ‘Aynada Bir Bakış’ sergisini 15 Temmuz 2017 tarihine kadar ziyaret edebilirsiniz.

Galeri Abay
Halaskargazi Mah. Vali Konağı Cad. Zafer Sok. No: 19/A
Şişli/İstanbul

Sergiye katılan sanatçılar:

Abdolrahman Mojarrad, Amirhasan Safari, Arman Arun, Avin Abbasi, Bahared Farzad, Behzad Nasiri, Faraneh Jalalizadeh, Ferzaneh Ghoreishi, Fatemeh Amirahmadi, Helia Salmani, Hideh Hosna, Iraj Delavari, Mahnaz Saadat Kia, Mohrou Mallaki, Marziyeh Mohtashamifar, Nasim Bijanzadeh, Nasrin Amiri, Niloofar Monadian, Niuosha Hajian, Noora Afshin, Raha Golestani, Roozbeh Haghgoo, Saba Mamaghanieh, Safoura Ferdowsi, Sahar Baseri Saadi, Sahra Taghizadeh Mosen, Samantha Sabetnia, Samira Soleimani, Sanaz Afshari, Shafhayegh Parsaeinia, Shahgol Safarzadeh, Soheila Dizgoli, Zohreh Olfati

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı