SANATTAN

Mobil Film Festivali Yarışması

Sizce hayatımızın hemen her noktasında var olan mobil cihazlarımızdan ne kadar yararlanıyoruz?

Amatör ruhun ve keşfetme zevkinle eğlenceli bir iş yaparken aynı zamanda sesini duyurmaya ne dersin?

Ünlü markaların ve yönetmenlerin akıllı telefonlarla film çektikleri bir dönemde, devasa ekipmanlara ihtiyaç duymadan da bir film çekebileceğine inanıyorsan, Mobil Film Festivali seni bekliyor.

Aradığın tüm cevaplar mobilfilmfestivali.com adresinde!

Projenin amacı; yaşantımızda neredeyse her gün tanık olduğumuz çeşitli olumsuzluklara dikkat çekmek ya da bizi hoşnut eden güzellikleri göstererek yapıcı bir etkide bulunmak  ve bunları herkesin görmesini sağlayarak bir duyarlılık oluşturmak.

İşte bu noktada sen devreye giriyorsun!

Çevrende olanlara tepkisiz kalmayacağını çok iyi biliyoruz.

Ne mi yapacaksın?

Senaryonu yazmakla başlayabilirsin. Hem etrafındaki sorunları göstermen için profesyonel kameralara da ihtiyacın yok! Cep telefonunu cebinden çıkar ve kayıt tuşuna bas!  Fotoğrafçı Chase Jervis’in de dediği gibi, “En iyi kamera her zaman yanında olan kameradır.”

Cep telefonun veya tabletinle çektiğin filmi #YedirenkSanat hastagi ile 15 Aralık – 15 Şubat tarihleri arasında Youtube’a yükle, linkini info@mobilfilmfestivali.com adresine gönder, yarışmaya katıl!

Hem ödülleri kazan hem de gördüklerini başkalarının da görmesini sağla, sesini duyur!

Şartname

Yedirenk Sanat Vakfı Mobil Film Festivali Projesi

Genel Koşullar:

 1. Yedirenk Sanat Vakfı yarışmaya katılan videoların içeriği ile ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez.
 2. Yedirenk Sanat Vakfı bir içeriğin kurallara aykırı olduğunu tespit ederse videoyu yayından kaldırma yetkisine sahiptir.
 3. Yedirenk Sanat Vakfı proje takvimi ve şartname hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 4. Yarışmaya katılan tüm katılımcılar bu şartnamedeki bütün şartları kabul etmiş sayılır.
 5. Kazananlar 26 Mart 2016 tarihinde düzenlenecek olan gala gecesinde açıklanacaktır.
 6. Yedirenk Sanat Vakfı yarışmaya katılan ve oylama yapan kişilerin e-mail adreslerini yarışma kapsamında ve diğer projelerde bilgilendirme amaçlı kullanabilir.
 7. Yedirenk Sanat Vakfı, yarışmanın halk oylama sürecinde fark edilen usulsüzlüklere yaptırım yetkisine sahiptir.
 8. Yarışmacı, halk oylaması sürecinde filminin sahte oylar ile öne çıkarıldığını düşünüyorsa 3 iş günü içerisinde Yedirenk Sanat Vakfı’na bildirmek zorundadır.
 9. Diskalifiye edilen kişi ilerleyen yıllarda yarışmaya tekrar katılamayacaktır.
 10. Yedirenk Sanat Vakfı, yarışmacıların kampanyaya katılma süreçlerinde meydana gelen hiçbir teknik aksaklıktan sorumlu tutulamaz.
 11. Yarışmaya katılan her katılımcı, Yedirenk Sanat Vakfı ile bir gizlilik sözleşmesi olmadığını kabul etmiştir.
 12. Kullanıcılar, uygulama dahilinde Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca haksız rekabete yol açacak faaliyetlerde bulunmayacaklarını, Yedirenk Sanat Vakfı’nın ve/veya üçüncü kişilerin şahsi ve ticari itibarını sarsacak, kişilik haklarına tecavüz ve taarruz edecek fiilleri gerçekleştirmeyeceklerini kabul ve taahhüt etmektedir.
 13. Yedirenk Sanat Vakfı, mobilfilmfestivali.com sitesinin verdiği hizmetlerin sürekli aktif ve erişilebilir olacağına dair hiçbir garanti vermemektedir. Yedirenk Sanat Vakfı özellikle önüne geçemeyeceği durumlar, yargı ve sair yetkili resmi merci karar ve uygulamaları, mücbir sebepler (örneğin doğal afet), üçüncü kişilerin sebep olduğu durumlar, internet bağlantı hizmeti sağlayan kuruluşlardan kaynaklanan aksaklıklar ve gecikmeler ve benzeri dış etkenler, yanlış kullanım, Yedirenk Sanat Vakfı’ndan kaynaklanabilecek teknik arıza ve sair aksaklıklar, tamir çalışmaları veya diğer yönlendirmeler ve sayılanlarla sınırlı olmamak üzere benzeri sebepler sonucu meydana gelen aksaklıklar konusunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Yedirenk Sanat Vakfı Mobil Film Festivali Projesi Bitiş Tarihi: 15 Şubat 2016

Yarışma ile ilgili sorularınız için; E-posta Adresi: info@mobilfilmfestivali.com

Telefon: 0 212 244 77 77

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı