Genel

Pierre Cardin çanta

Kadınla için vazgeçilmezler arasında yer alan Pierre Cardin çanta modelleri kullanılan ortama göre farklı tasarımlara ve ebatlara sahiptir. Gece hayatında kullanıma uygun olarak hazırlanmış olan el çantaları, günlük olarak kullanılabilecek askılı, çapraz askılı ve omuz çantası gibi farklı türler kadın giyiminin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kadın ve erkek ürünlerinin hepsinde modaya yön veren vizyonu ile dünyanın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Deri, portföy çantalar, askılı modeller farklı dış tasarımları ile her sezon farklılık göstermektedir.

Pierre Cardin çanta modelleri

Pierre Cardin çanta modelleri farklı ortamlarda kullanılmak üzere çok çeşitliliğe sahiptir. Markanın birbirinden değişik ürünleri arasında renk, tasarım, işlev ve süslemeler bakımından farklılık bulunmaktadır. Her kesime uygun; öğrenci, çalışan, ev hanımı gibi hitap eden modellere sahip marka ürünlerinin detayları, renkleri ve çizgileriyle de ön plana çıkmaktadır. Çanta modellerine bakıldığında; püsküllü, cepli, çok bölmeli, şık, sade, zincirli gibi farklı modellere sahip olduğu görülmektedir. Özel olarak günlük çantalar arasında suni deriden üretilmiş olan sade tasarımlı farklı model çantaların yer aldığı görülmektedir. Yanı sıra omuza asılan çantalar, sırt çantaları, metal ayrıntıları olanlar, deriden üretilenler de tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Pierre Cardin çanta fiyatları

Bayan çanta modellerine bakıldığında farklı fiyat aralıklarında herkesin bütçesine uygun çantalar olduğu görülmektedir. Kullanılacak olan ortama göre model değişikliği olan çantaların fiyatları da birbirinden farklıdır. Çanta modelleri fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Tek ya da çift gözlü uygun fiyatları ile dikkat çeken, farklı fiyat aralığında gece hayatına uygun ve şık modelleri ile dikkat çekmektedir. En şık ve farklı çanta modelleri pillisozluk.com/kadin-canta-modelleri/ sayfasında sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı