SANATTAN

SAKÜDER RESİM SERGİSİ AÇILDI!

SAKÜDER Kuruluşunun 10.Yılını 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92. Yılına ithaf ederek 6.Uluslararası İstanbul Sanat Buluşması Resim Sergisi ile kutladı.

T.B.M.M Beşiktaş Milli Saraylar Sanat Galerisi’nde  sanatseverler, siyasetçiler ve basın huzurunda açılan Resim Sergisine Ankara’dan, İzmir’den, Antalya’dan, Eskişehir’den, Mersin’den ve Anadolu’nun dört bir yanından yola çıkan 76 Ressam-Sanatçı eserleriyle katıldı.

SAK

SAKÜDER Başkanı Ali Eser İstanbul halkına kültür ve sanat hizmetinde bulunmanın bir ayrıcalık olduğunu ve SAKÜDER Kuruluşunun 10.Yılını 30 Ağustos Zafer Bayramı’na ithaf ettiklerini belirtti. Açılışa Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi CHP Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever de katıldı.

IMG_1885
SAKÜDER Başkanı Ali Eser

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, yaptığı konuşmada Beşiktaş’ın bir kültür merkezi olduğunu hatırlatıp, bu anlamda SAKÜDER’e 10. yıl kutlaması için Beşiktaş’ı tercih ettikleri için teşekkür ederek, Atatürk ilkelerinden aldıkları güçle sanata ve sanatçıya destek vermeye devam edeceklerini ifade etti.

SAKÜDER 6. İstanbul Sanat Buluşması Resim Sergisi 31 Ağustos’a kadar  T.B.M.M Beşiktaş Milli Saraylar Sanat Galerisi’nde ziyaret edilebilir.

IMG_1848
RAFİYE KARACA
IMG_1857
ŞENGÜL ADSALAN
IMG_1862
NİHAL GÜRES
IMG_1866
ESİN SÜMER
IMG_1869
NERMİN MANAV
IMG_1880
MUALLA COŞKUN

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı