SANATTAN

WILO 4. ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR!

FOTOĞRAF TUTKUNLARININ HEYECANLA BEKLEDİĞİ
WILO 4. ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞLIYOR
“SUYUN ENERJİSİ” DOĞA DOSTU
FOTOĞRAFÇILARIN KARELERİNE YANSIYACAK
Wilo Ulusal Fotoğraf Yarışması, bu yıl dördüncü kez düzenleniyor. Ürettiği pompa ve pompa sistemleri ile suya hayatın ihtiyaç duyulan her alanında yön veren Wilo, yarışmayı dünyanın azalan su kaynaklarına dikkat çekmek amacıyla gerçekleştiriyor. Yarışmanın konusu bu yıl “Su, Dünyanın Her Karesinde – Suyun Enerjisi” olarak belirlendi. Yarışma, amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçılara açık olarak düzenleniyor.

Pompa sistemleri sektörünün lider şirketi Wilo tarafından düzenlenen, “Wilo Ulusal Fotoğraf Yarışması”nın dördüncüsü için başvurular başladı. Geçtiğimiz yıl 1.200’den fazla fotoğrafın başvurusu ile yapılan yarışma, bu yıl da birbirinden etkileyici çok sayıda fotoğrafı bir araya getirecek.

Wilo yarışmayı, düzensiz yapılaşma, kontrolsüz nüfus artışı, sera gazlarındaki artış gibi olumsuz etkenlerden dolayı hızla tükenen su kaynaklarının, verimli kullanılmasına dikkat çekmek amacıyla düzenliyor.

Suyun hayatımızdaki yerini en güzel fotoğraflarla belgelemek isteyen Wilo, doğasever fotoğrafçıları yarışmaya davet ediyor.www.wilofotografyarismasi.com ve www.sudunyaninherkaresinde.com adreslerini ziyaret ederek, şartname konusunda detaylı bilgi almak mümkün.

Suyun önemini daha geniş kitlelere duyurmayı hedefleyen Wilo 4. Ulusal Fotoğraf Yarışması, “Suyun Enerjisi” teması ile yapılacak. Yarışma ile objektiflerin yakaladığı, suyun enerjisini yansıtan muhteşem anlar ölümsüz kılınacak. Yarışma sonucunda belirlenecek en çarpıcı kareler, 2015 yılının dereceye giren eserleri olarak ödüllendirilecek.

Yarışma, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) onayı ve İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin (İFSAK) desteğiyle düzenliyor. Amatör ve profesyonel tüm fotoğrafçıların katılımına açık olarak yapılacak yarışmada son başvuru tarihi 12 Eylül 2015 olarak belirlendi.

Yarışmanın Seçici Kurulu; Fotoğraf Sanatçısı Alptekin Baloğlu, Fotoğraf Sanatçısı İbrahim Zaman, Fotoğraf Sanatçısı Nevzat Çakır, İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı ve Fotoğraf Sanatçısı Tanju Akleman ve Wilo Türkiye Pazarlama Müdürü Melis Öner’den oluşuyor.

Yarışma sonucunda birinci olan esere 3000 TL, ikinci esere 2000 TL, üçüncü esere ise 1000 TL ödül verilecek. Yarışmada ayrıca mansiyon ve satın alma dereceleri olacak.

Yarışmanın sonuçları 22 Eylül 2015’te açıklanırken, ödül töreni ve sergi ise Ekim ayında yapılacak.

Yarışma Takvimi
22.03.2015Yarışmanın Başlama Tarihi
12.09.2015Son Başvuru Tarihi
Cumartesi saat 23.00 (TSİ)
17.09.2015Seçici Kurul Değerlendirmesi
22.09.2015Sonuçların Açıklanması
Ekim 2015Ödül Töreni, Sergi ve Kokteyl
Bilgi ve İletişim
On İletişim
Pınar Bıkım  Tel: (212) 291 18 48  pinar.bikim@oniletisim.com
Efkan Kula  Tel: (212) 291 18 48  efkan.kula@oniletisim.com

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı