SANATTAN

BASE X Jumbo 75. Yıl Sergisi için Sanatçılara Açık Çağrı

Zamansız tasarımları ile eşlik ettiği en güzel anılara değer katan Jumbo, 75. Yılını yetenekli sanatçıların eserlerinin yer alacağı bir sergi ile kutlamaya hazırlanıyor. Jumbo markasını ve ürünlerini sanatsal yorumlarıyla ifade edildiği eserlerin bir araya geleceği bu özel sergi için son başvuru tarihi 28 Mart.

Çatal-bıçak atölyesi ile sektöre adım atan Jumbo, bugün vizyoner bakışı ve yenilikçi yaklaşımı ile fark yaratan işlere imza atmaya devam ediyor. Geniş ürün gamı ve zamansız tasarımları ile mutfak ve sofra ürünleri denildiğinde ilk akla gelen Jumbo 75. Yılında sanata verdiği değeri yeni bir noktaya taşıyor. 75. Yıl logosunu BASE’in genç sanatçılarının yorumu ile yenileyen marka, bu alandaki çalışmalarını özel bir sergi ile sürdürüyor. Jumbo’nun simgesi haline gelen, logoda yer alan fil sembolünün ve ürünlerin yaratıcı ve farklı bakış açıları ile yeniden yorumlanarak hazırlanacak eserler, Haziran ayında özel bir sergide sanatseverlerle buluşacak. Eylül ayında ise Tophane-i Amire’de BASE sergi alanında gerçekleştirilecek BASE X JUMBO 75.yıl sergisi ile tüm sanatseverlerin beğenisine sunulacak. Sanatçıların her disiplinden eser ile katılabileceği serginin son başvuru tarihi ise 28 Mart.

75 yıldır sofranın sanatını bilenler, seçimleriyle fark yaratmak isteyenler ve en iyisinden daha azıyla yetinmeyenlerin tercihi olan Jumbo, tasarımları ile farkını ortaya koymak isteyen yetenekli sanatçıları BASE X JUMBO 75.yıl sergisine davet ediyor.

Katılım için: 
https://www.base.ist/haber/acik-cagri/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu