Genel

Birbirinden Özel Hamile Kıyafetlerine Sahip Olmak Artık Kolay..

Her kadın için hamilelik ve doğum sonrası süreci sabır isteyen, zorlu ve önemli bir dönemdir. Hamileliğinin özellikle son 3 ayında kadınlar, rahat ve bol giysiler tercih etmek ister. Hem rahatlık sağlayan hem de hamilelik sürecini şirinleştiren kıyafetler sayesinde kadınların en özel ve sıkıntılı zamanları daha da yolunda gider. Doğum sonrasında da lohusa kıyafetleri devreye girerek kadınları rahat ettirir.

Hamile Kıyafetleri Ne Gibi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Hamilelik sürecini daha konforlu geçirmek için birçok şeye dikkat edilmelidir. Beslenme, stresten uzak durulması, spor, bol su içmek gibi pek çok şey sayılabilir. Bunlardan biri de sizleri rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış hamile giyim ürünleri tercih etmenizdir. Özellikle hamileliğin son aylarında dar ve karın bölgesini rahatsız edici kıyafetlerden kaçınmak gerekir. Bol ve rahat eşofman, şort ya da tişörtler bu dönemin vazgeçilmezleridir.

Hamilelik döneminde pamuklu kıyafetler tercih etmek doğru olandır. Çünkü hamilelik döneminde vücut ve cilt çok hassastır ve buna uygun kumaşlar seçilmelidir. Bu dönemde ateş basması, terleme gibi durumlar çok fazla olur. Nefes aldırıcı ve sentetik olmayan giysiler seçmek gerekir. Esnek olan tayt modelleri de karnınız ne kadar büyüse de size rahatsızlık hissi yaşatmayacak parçalardır.

Birbirinden Şık Tasarıma Sahip Hamile Kıyafet Modelleri

Çoğu annenin bebeğini beklediği dönemleri rahat geçirmesini sağlayan hamile giyim ürünleri özellikle günümüzde birçok alternatif ile karşımıza çıkar. Çoğu markada hamile giyim koleksiyonu bulmak mümkündür. Hamilelerin üst kısımları için genellikle göğüs kısmından bol gelen modeller üretilir. Karın bölgesine denk gelen kısım geniş olduğundan hamileler için çok rahatlık sağlar. Hamile tişört ya da bluzları genel olarak normale göre biraz daha bol üretilir. Bu dönemde anne kilo alacağından giysilerin bol olması gerekir.

Pantolonlar da yine tişörtler gibi karın bölgesini rahat ettirecek şekilde üretilir. Pantolonlarda karın bölgesini içine alabilecek şekilde bir ek kumaş yapılır. Ve bu kumaş genelde pamuklu ve esnektir. Karın bölgeniz asla rahatsız olmaz ve aksine çok konforludur. Yine göğüs kısmından bol gelen kiloş elbise modelleri de oldukça revaçta olan modellerdir. Mağazalarda hamileler için özel üretilen tulum modellerini görmek de mümkündür.

Lohusalık Döneminin Vazgeçilmezi Olan Pijama ve Gecelikler

Lohusalık dönemi anneler için oldukça stresli ve zor bir süreçtir. Hamilelik döneminde değişen vücut yapıları ve kilolar, bir yandan bebek ile ilgilenmek durumunda olmak annelerin psikolojisini de olumsuz yönde etkileyebilir. Lohusa giyim, hamile elbise gibi rahat olacak şekilde tercih edilmelidir. Lohusa giysileri vücut sıcaklığını koruyan ve terletmeyen kumaşlardan üretilmiştir. Bu özellik sayesinde anne ve bebek zararlı bakteri ve hastalıklardan korunmuş olur. Her vücut yapısına göre lohusa kıyafeti bulmak mümkündür.

Lohusa döneminde genelde pijama ve gecelik tercih edilir. Anne bebeğini hem rahat şekilde emzirir hem de kendisi stres altına girmez ve rahat olur. Seçilen kumaş mutlaka pamuklu olmalıdır. Diğer türlü hem anne hem de bebeğin cildi zarar görebilir.

Renk Renk, Çeşit Çeşit Lohusa Giysileri

Lohusa döneminde tercih edilen lohusa giyim, hamile elbise kadar önem taşıyan bir konudur. Lohusa kıyafetleri her annenin tarzına ve ebatına uygun şekilde üretilen giysilerdir. Renk seçenekleri arasında da genelde beyaz, mavi, pembe, krem, sarı gibi soft renkler önceliklidir. Anneler lohusa kıyafeti içinde kendini mutlu hissetmeli ve rahat etmelidir. Ve bebeklerini rahatlıkla emzirebilecekleri modelleri sıklıkla tercih ederler. Bu modellerde göğüs kısmının açılabilmesi özelliği bulunur.

Bu sayede anne, istediği her an rahatlıkla bebeğini emzirebilecektir. Ayrıca stresten uzak olunması ve hareket kabiliyetinin kısıtlanmaması açısından da büyük önem taşıyan lohusa kıyafetleri günümüzde pek çok kadının tercihidir.

Lohusa Kıyafetleri ile Mutlu Aile Fotoğrafları

Lohusa kıyafetlerinin günümüzde daha çok tercih edilir olmasının bir sebebi de doğum sonrası organizasyonlardır. Hastane odası özenle süslenir ve anne en şık lohusa kıyafetini giyerek bebeği ve eşiyle birlikte hatıra fotoğrafları çektirmek ister. Hem konsepte hem de bebeğin cinsiyetine uygun olan modeller seçen anne, ardında keyifli bir anı bırakmış olur. Fotoğraflara da yansıyacak ve yıllar sonra bakılacak olan lohusa kıyafetleri artık çok önemli bir yere sahiptir.

Ürünleri daha detaylı incelemek ve daha fazla ürün seçeneklerine ulaşmak için, www.lohusahamile.com sitesini ziyaret edebilir ve ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı