HEYKELSANATTAN

‘Faceless Girl’ Heykeli, Avşar Film Binasında Sergileniyor

Farklı malzemeler kullanarak kendine özgü heykelleriyle ve tablolarıyla dikkat çeken Gina Ginali’nin koleksiyonunun en özel parçalarından biri olan “Faceless Girl” heykeli, film sektörünün duayen yapım şirketi Avşar Film binasında sergileniyor.

Sanatseverliğiyle tanınan Şükrü Avşar’ın satın aldığı “Faceless Girl” heykeli, Gina Ginali’nin özel koleksiyonu olan ve yüzleri maskla kapatılmış gizemli kadın temalı eserlerinden biri. Koleksiyondaki tamamı beyaz renkteki tek eser olan özel tasarımı görür görmez etkilendiğini söyleyen Şükrü Avşar, satın aldığı şık eseri çalışma odasının en özel yerinde sergiliyor.

Şükrü Avşar, Gina Ginali

Genç sanatçı Gina Ginali’nin eserlerini bir süredir takip eden Şükrü Avşar, maskeli kadın siluetlerinin yer aldığı koleksiyonu çok beğendiğini ve koleksiyonun en özel parçalarından birine sahip olduğu için mutlu olduğunu da paylaşıyor. Silikon, polyester, tahta ve pirinc malzemelerle hazırlanan tasarımda kadın zarafetini imgeleyen çiçek motifleri dikkat çekiyor.

Gina Ginali

Yüzleri maskeli kadın figürlerinden oluşan koleksiyonunu sanatseverlerin maskenin gizlediği güzel yüzü hayal etmelerini isteyerek hayata geçirdiğini söyleyen Ginali, en özel parçalardan biri olan “Faceless Girl”ün Avşar Film gibi önemli bir kurumda sergilenmesinden memnuniyet duyduğunu söylüyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı