SANATTAN

‘Fantastik Canavarlar’ Serisinde 5 film!

Dünya genelinde izlenme rekorları kıran Harry Potter serisindeki yaratıkların konu edildiği ‘Fantastik Canavarlar’ serisinde 5 film olacağı belirtildi. Serinin fragmanı da  izleyiciyle buluştu.

Harry Potter serisinin yazarı İngiliz yazar J. K. Rowling’den Potterhead’ler için sevindirici bir haber geldi. Reuters‘ın aktardığına göre İngiltere’nin başkenti Londra‘da düzenlenen bir hayran etkinliğinde konuşan Rowling, Potter’ın dünyasındaki fantastik yaratıkları konu aldığı ‘Fantastik Canavarlar’ kitabından uyarlanacak seride, daha önce duyurulduğundan daha fazla film olacağını söyledi.

Rowling “Başta bir üçleme belirledik, zira seride birden fazla film olacağını biliyorduk. Ancak 5 film olacağından da çok eminiz” ifadelerini kullandı. Rowling ayrıca yeni filmlerin, Potter’ın öyküleriyle ‘sürpriz yaratacak’ şekilde bağlanacağını söyledi.

Harry Potter hayranları, tüm dünyada canlı olarak yayınlanan Rowling’in açıklamalarını heyecanla karşılarken, bir sürpriz daha geldi. Etkinlikte Fantastik Canavarlar‘ın 4 dakikalık fragmanı da yayınlandı.

Warner Bros. tarafından yapılan filmin 18 Kasım 2016′da vizyona girmesi bekleniyor.

Kitap devrimi hayatt

masa-dergisi-kasim-2016

 

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı