SANATTAN

‘Fotoğraf Vakfı’ndan Bir Çağrı!

3. Belgesel Fotoğraf Günleri için “Açık Çağrı” ve “Tematik Çağrı”

Fotoğraf Vakfı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Belgesel Fotoğraf Günleri, 20 – 29 Mayıs tarihleri arasında Salt Galata ve Galata Fotoğrafhanesi’nde gerçekleşecek.

Teması bulunmayan işlerin sergilendiği Açık Çağrı bölümü için her yıl yapılan duyuruya ek olarak, Belgesel Fotoğraf Günleri III’te temalı bölümler için yapılacak başvurular da değerlendirmeye alınacak.

Belgesel fotoğraf ve multimedya çalışmalarının gönderilebileceği adres ve çağrı metnini aşağıda ve daha detaylı olarak Fotoğraf Vakfı‘nın web sitesinde bulabilirsiniz.

AÇIK ÇAĞRI & TEMATİK BÖLÜMLER İÇİN ÇAĞRI :
Önceki yıllarda, ilgili bölüm başlıklarına Türkiye’den ve yurt dışından davet edilen pek çok fotoğrafçının işi ile beraber, duyurusunu yaptığımız “Açık Çağrı” ile bölüm dışı konularda üretilen işlere de yer vermiştik. Bu yıl, AÇIK ÇAGRI bölümünün yanında, aynı zamanda web sitemizde detayları yer alan TEMATİK bölüm başlıkları için de, sizlerden gelecek belgesel fotoğraf ve multimedia çalışmalarını değerlendirmeye almak istiyoruz.

Web sitemizden indirebileceğiniz Açık Çağrı ve Tematik Çağrı Bölümü Katılım Formları ile birlikte göndereceğiniz çalışmalar değerlendirmeye alınacak, uygun görülmesi halinde programa alınacaktır. Çalışmanızın değerlendirmeye alınabilmesi için, başvuru formunu ve formda belirtilen özelliklere uygun sunum, bilgi ve görsel dosyalarınızı 15 Mart 2016 tarihine kadar Açık Çağrı icin [email protected] , Tematik Çagrı için [email protected] adreslerine Wetransfer ile yollamanız yeterlidir.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı