SANATTAN

‘Gerçek ve Ötesi’ne Bir Yolculuk!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Ressam Cemil Altaylı’nın “Gerçek ve Ötesi” adlı kişisel sergisi Bindallı Sanat Galerisi’nde Açıldı.

Sanatı yaşamın yeniden yorumlanması olarak tanımlayan Ressam Cemil Altaylı’nın 4. kişisel sergisi olan ‘Gerçek ve Ötesi’ adlı resim sergisi, kent yaşamının yükünü taşıyan Anadolu İnsanı’nın yaşamından ve doğanın güzelliklerinden kesitler sunuyor.

Anadolu İnsanı’nın hüznünü, mutluluğunu, acılarını tuvallerine yansıtan Ressam Cemil Altaylı, yaşanmışlıkları yeniden yorumlarken izleyiciyi de düşündürerek adeta gerçek ötesine sürüklüyor. O yaşamları yeniden yorumlarken bu toprakların gerçek kahramanlarını hikayeleriyle birlikte izleyiciye aktarıyor.

Aynı zamanda yaşadığı coğrafyanın doğasını, çiçeklerini, dikenlerini ve martılarını da tuvallerine aktarırken, Anadolu coğrafyasının tüm güzelliklerini tüm yalınlığı ve çıplaklığıyla acıların yanında bir çıkış ve huzur kapısı olarak gösteriyor.

Resim çalışmalarına İstanbul ve Van’daki atölyelerinde devam eden Ressam Cemil Altaylı’nın ‘Gerçek ve Ötesi’ adlı resim sergisini Bindallı Sanat Galerisi’nde 27 Nisan 2016‘ya kadar ziyaret edebilirsiniz.

Bindallı Sanatevi

İstiklâl Caddesi Deva Çıkmazı
No: 7 Beyoğlu – İstanbul[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_images_carousel images=”6355,6356,6357,6358,6359,6360,6361,6362,6363,6364,6365″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” mode=”horizontal” speed=”5000″ slides_per_view=”1″ title=”ESERLER”][/vc_column][/vc_row]

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı