RESİMSANATTAN

Istanbul Concept Gallery, Ekim ayında tam 4 sergi gerçekleştirdi!

Istanbul Concept Gallery, Ekim ayında birisi yurt dışında olmak üzere tam dört sergiyi hayata geçirdi.

İstanbul Concept Gallery, Ekim ayında gerçekleştirdiği sergilerle dikkat çekti. Galeri, Alman Sanat ajansı “Kunstnavigation” ile gerçekleştirdiği işbirliği ile İstanbul Adahan Otel, 42 Maslak ve Köln‘de bulunan “Kunstraum Grevy” Galeri‘de eş zamanlı 3 sergiyi aynı anda sanatseverlerle buluşturdu. Ayrıca galerinin kendi mekanı olan Istanbul Concept Gallery’de Gabrielle Reeves’in ‘İstanbul’un Elementleri’ sergisi de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Büyük ilgi gören sergiler, sanatseverleri sanata doyururken 42 Maslak’ta devam eden serginin gösterim süresi Kasım sonuna kadar, Gabrielle Reeves’in İstanbul’un Elementleri sergisinin gösterim süresi ise 16 Kasım 2019 tarihine kadar uzatıldı.

Sergilerin küratörü Işık Gençoğlu gösterdikleri ilgiden ötürü sanatseverlere ve koleksiyonerlere teşekkür ederken, devam eden sergilere davetini yeniledi.

Köln’den İstanbul’a gelen sanatçılar, İstanbul’dan Köln’e giden sanatçılarla, Işık Gençoğlu ve Sven Nowak küratörlüğünde bir araya gelerek Geçiş Sergisi’ni oluşturdular.
The Adahan Expedition Cologne Sergisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu