SANATTAN

Kaan Küley’den ‘Suyun İçi Kuru’

Heykel sanatçısı Kaan Küley’in üçüncü kişisel sergisi ‘Suyun İçi Kuru’, Sevil Dolmacı Art Gallery’de sanatseverlerle buluştu.

Resim, heykel, desen ve yerleştirmelerle günümüz insanının mitolojisini gözler önüne seren sanatçı Kaan Küley, bu yeni sergisinde desen ile heykeli bir araya getiriyor. Sanatçı, üçüncü kişisel sergisinde son dönem çalışmalarına yer vererek yaşamın başlangıç noktasının taşıdığı anlamları çözümlüyor.

Heykel sanatçısı Kaan Küley, üçüncü kişisel sergisi “Suyun İçi Kuru” ile yaşamın başlangıç noktasının taşıdığı anlamları çözümlüyor. Kişisel gözlemleri ile dünyaya gelmenin yarattığı ‘angst’ duygusuna odaklanan sanatçı; tabiat, kent, modern dünya, medya, sanat ve tıp gibi insanı şekillendiren olguları imgeleştiriyor. Resim, heykel, desen ve yerleştirmelerle günümüz insanının mitolojisini gözler önüne seriyor.

İzleyiciyi başka varoluşları keşfetmeye çağıran bu sergiyi 7 Şubat 2020 tarihine kadar St. Regis Hotel’de -1. katta bulunan Sevil Dolmacı Art Gallery’de ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu