RESİMSANATTAN

Kuryelikten Hollywood Ressamlığına Uzanan Başarı Hikayesi

Hollywood Ressamı olarak tanınan Metin Bereketli, sanat yolculuğunu ve başarılarını MAG okurları için anlattı.

Farklı bir bakış, üslup ve teknikle dünya şehirlerini resmeden ünlü ressam, “Dünya halklarının birbirleri ile güzel iletişim kurabilmelerini arzuladığım için bu tablolara çok özen gösterdim” dedi.

Tabloları ABD’de birçok filmde, TV dizisi, talk Show programlarında kullanılan, ABD yapımı birçok filmde, reklam filminde, tiyatro oyunlarında, rol almış olan Metin Bereketli, ilginç hikayesini de özel röportajında paylaştı. ABD’de kuryelik yaptığı sırada teslimatlarında imzalı tablolarını hediye ettiğini belirten ünlü ressam Hollywood yolculuğunun nasıl başladığını, “Kuryelik yaparken dağıtmış olduğum imzalı kartpostallardan bir tanesi isminin verilmesini istemeyen önemli bir Hollywood film yapımcısının eline geçmiş ve kendisinin galeri sahibine tavsiyesi de benim bu galeri sahibi ile tanışmama vesile olmuştu” şeklinde anlattı.

Güzel oyuncu Bensu Soral’ın kapak yıldızı olduğu MAG, Bodrum özel röportajları, İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, radyoculuğun seyrini değiştiren isim Nihat Sırdar röportajı, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Başa dön tuşu