KİTAP

Muhammet Taşdemir’den Liyakate Davet: Siyaset

Muhammet Taşdemir tarafından kaleme alınan Liyakate Davet serisinin ikinci kitabı olan ‘Siyaset’ Ange Yayınları’ndan çıktı.

Cumhuriyet değerlerini yaşatmanın ve nitelikli bir siyaset ortamını meydana getirmenin yolu, siyasi liyakat bilincine sahip çıkmaktan geçmektedir. Bu bilincin kazanılması, muasır medeniyetler seviyesine erişme adına vazgeçilmez bir unsurdur. Liyakate Davet: Siyaset bu yönüyle etkili ve değerli bir vesile olmayı amaçlıyor.

Liyakate Davet kitap serisinin ikinci kitabı olan Liyakate Davet: Siyaset içerisinde siyasete ilgi duyan veya siyasetçi olan her okur, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözleri doğrultusunda, siyasi liyakat bilincinin ne demek olduğunu öğrenecek. Bu bilince varmadan önce siyaset içerisinde liyakatsizliğe sebep olan nedenleri de keşfederek, bu bozuk anlayışın nasıl geliştiğini detaylarıyla öğrenmiş olacak.

Bu kitapta yer alan cümleler ışığında siyasete ilgi duyan her vatandaş, siyasi hayatta liyakat bilincinin nasıl oluşacağını kolaylıkla öğrenecek. Öğrendiklerini liyakate aşık olan bir liderin sözleriyle kolaylıkla pekiştirecek ve onun sözlerini siyasi liyakat ortamını oluşturmak için referans olarak kullanacak.

İlk Taşı Günahsız Olanınız Atsın – Elif Doruk yazdı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu