Genel

Pırlanta Tektaş Yüzükler

Yüzük, sevginin sonsuza dek birlikte olunacağının bir sembolüdür. Yakın bir zamana kadar altın yüzükler çok popüler iken son yıllarda pırlanta tektaş yüzükler tercih edilmektedir. Doğada binlerce yıl sonucunda oluşan beyaz rengi, ışıltısı ve zarafeti ile gönülleri fethetmektedir.

Evlenecekseniz, Anneler Günü, Sevgililer Günü ya da yıl dönümünüz yaklaşıyor ise ne hediye almalıyım sorusunun da yanıtı aranmaktadır. Sevdiklerinize hem unutulmaz hem de güzel bir hediye vermeyi düşünüyor iseniz pırlanta tektaş yüzük düşünebilirsiniz. Parmakta çok zarif durmasının yanında her bakıldığında o gün hatırlanacak ve yüzde bir tebessüm oluşacak. Sevginizi saf ve doğanın içinden gelen mucizevi bir taş ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Pırlanta Tektaş Tasarımları

Her kadının beğendiği yönler ve özellikler değişmektedir. Bu durum pırlanta tektaş tasarımlarını etkilemektedir. Karat büyüklüklerine ve yüzüğün formuna göre iki ana kategoriye ayırabiliriz. Oval ya da daha farklı formlar üzerine pırlanta taşların yerleştirilmiştir. Bazı yüzük modellerinde yüzüğün çevresinde de pırlanta taşlar olabilmektedir. Koleksiyonda yer alan yüzüklere https://www.lizaypirlanta.com/pirlanta-tektas-yuzuk sayfasından girerek rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı