SANATTAN

Bu Eserler Sizi Yansıtıyor!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

‘Sanat Her Yerde!’ ‘Yansıma’ E Lab Maçka’da! 

Adnan DOĞAN(heykel), Gamze ÖKTEM, Milen FRANKO, Miryam ŞULAM, Sadakat SEVİNDİK, Şeli Abut BENHABİB’in katılımıyla gerçekleşen ‘YANSIMA’ başlıklı resim ve heykel sergisi Şeli Art Project işbirliğiyle E lab Maçka ve Teşvikiye Medical Corner’da açıldı.

İnsanın iç dünyasının insanın hayal gücü ile birleşip önce mekanlara sonra evrene ve sanatçının fırçasından tuvallere, taşa ve bakıra yansıyan figürlerinden oluşan bu sergide kendi iç dünyanızdan yansımalarla karşılaşacak, hayal ettiğiniz mekanlarda seyahat etme fırsatı bulacaksınız.

DSC_0159

Hür ve bağımsız olma isteğinin dışavurumunun yanısıra geçmişten günümüze yansıyan figürleri, olayları, doğayı, varoluşu tüm canlılığıyla izleyecek, bu dünyanın tek sahibi olmadığınız bilinciyle özgürlüğün gerçek tadına işte o zaman varacaksınız.

Evrenin yaşını, sonsuzluğunu ve bilgeliğini anlatan tuvallerde önce kaybolacak, sonra doğanın verdiği ipuçlarıyla kendi varoluş sebebinizin farkına varacak ve kendi yolunuzu bulacaksınız. İnsanın doğasını oluşturan duygusal unsurları gözlemleyerek içsel yolculuğunuzu tamamlayacaksınız.

Özgür olana ve özgürlüğe olan özleminizi giderebileceğiniz ve hayatınıza yansıtabileceğiniz bu sergiyi 21 Ocak 2016’ya kadar ziyaret edilebilirsiniz.

E lab Maçka
Maçka Cad. Feza apt No: 1 (Giriş katı)-İTÜ Maçkanın karşısı
TEŞVİKİYE – İSTANBUL (02122963150)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_images_carousel images=”3890,3891,3892,3893,3894,3895,3896,3897,3898″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self” mode=”horizontal” speed=”5000″ slides_per_view=”1″ title=”ESERLER”][/vc_column][/vc_row]

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı