SANATTANTİYATRO

Deniz Uğur’un kaleminden “Kader Apartmanı No:3”

Sanatçı bir aileden gelen ve sanatın birçok dalında başarılı çalışmaları olan Deniz Uğur, şimdi kendi yazdığı oyunla sahnede…

Deniz Uğur, sinema, tiyatro, dizi oyuncusu, dublaj sanatçısı ve senaryo yazarlığına bir de tiyatro oyun yazarlığı ekledi. Deniz Uğur’un yazdığı “Kader Apartmanı No:3” oyunu, Melda Narin Güler yönetmenliği ve Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu yapımcılığında sahneleniyor.

Bir üçlemeyi içeren oyun, farklı duyguları üç sunumla seyirciye aktarıyor. Oyun, seyirciyi sıkmadan iletmek istediği mesajı başarılı aktarıyor.  İyi bir metin ve metne uygun güzel bir kadroyla sahneye konan oyun seyirci tarafından beğenilerek izleniyor.

Oyun Hakkında

Sevgi, affetme ve çelişkiler üzerine…
Aldatılan, dolandırılan, terk edilen bir kadın… Ve karısının intikamına maruz kalan bir koca… Erkeklerden nefret eden bir kız arkadaş… Ve her kadının aşık olacağı, kahraman ruhlu bir erkek… Evrene gönderilen yanlış bir mesaj, bu dört kişiyi içinden çıkılamayan bir kaosa sürükler… Ve sorunun yanıtı kimsede yoktur: Bir adam kaç kez öldürülebilir ki?Yazan
: Deniz Uğur
Yöneten: Melda Narin Güler
Koreografi: Ziver Armağan Açıl
Ses – Efekt Tasarım: Fırat Deniz Haznedaroğlu
Dekor Tasarım: Dilek Kaplan
Işık Tasarım: Murat Yılmaz
Asistanlar: Sude Nur Yazıcı, Esra Ekinci, Serkan Beşiroğlu, Ferdi Taşkın
Oynayanlar: Deniz Uğur, Emre Koç, Gamze Uçar, Yiğit Pakmen

Deniz Uğur Kimdir?

Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Tam adı: Deniz Uğur Sunat. 17 Ekim 1973, Ankara doğumlu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu. 1997 yılında 9. Ankara Film Festivalinde Bir Erkeğin Anatomisi filmindeki rolü ile Umut Veren Yeni Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. Adını Feriha Koydum dizisinde başroldeki Sanem karakterini canlandırmasıyla tanınırlığı artmıştır.

Ünlü opera sanatçısı Mete Uğur ile balerin Suna Uğur’un tek çocuğudur. 1932 Türkiye güzeli ve Türkiye’nin ilk dünya güzeli olan Keriman Halis’in torunudur.

Gelecek Program:

10 Şubat 2020 Yunus Emre Kültür Merkezi Turhan Tuzcu İstanbul
14 Şubat 2020 Sahne Çolpan İlhan
16 Şubat 2020 Alanya
22 Şubat 2020 Sarıyer BKSM
27 Şubat 2020 Edirne

Haber-Fotoğraf: Nasuh Bektaş

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı