KİTAP

Kemal Uysal, ‘Köpek’ İle Yeniden Okurla Buluşuyor

”Köpek”, yükselen bir başarı hikayesi olarak Kemal Uysal’ın kaleminden çıkan etkileyici bir eser.
Yoğun ilgi gören ve beğenilen kitap, Ange Yayınları’ndan ikinci baskısını yapıyor.

Hırsın ve acımasız arzuların izinde nefes kesen bir yolculuğa davet eden ‘Köpek’, ikinci baskısıyla okurlarını büyülemeye devam ediyor.

Zihni durmayan, hedefleri uğruna her şeyi göze alan karakter, sıra dışı bir motivasyonla hayallerine koşuyor. Kemal Uysal‘ın başyapıtı, hırsın ve tutkunun peşinden koşanların iç dünyasına derinlemesine bir yolculuk sunuyor. Tehlikelerden kaçınmayan, salyalı ağızıyla hedefine kilitlenen bu karakter, ikinci baskısıyla birlikte daha çarpıcı hale geliyor.

”Köpek”, ikinci baskısıyla bir kez daha okurlarla buluşacak, hırsın ve arzuların ne kadar çekici olabileceğini vurgulayacak. Okuru sarsacak, düşündürecek ve içsel motivasyonunu sorgulamasına neden olacak bu romanı kaçırmayın.

Doğru veya yanlış yöntem olması fark etmeksizin kazanıyor olmak tahrik edicidir. Kişi hırsı uğruna ahlaki değerleri hiçe sayabilir, başına gelebilecek tehlikeleri göz ardı edebilir ve arzuları peşinde koşarken acımasız olabilir.

Köpek, işte tam anlamıyla böyle bir yolda koşuyordu, ağzında salyalar akarak. En büyük motivasyonu, hırsı ve hayalleriydi. Zihni hiç durmuyordu, sürekli bir çıkış, bir yükseliş yolu arıyordu…

Sık Duş Alanlar Dikkat! Cilt Kuruluğuna Sebep Oluyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu