MÜZİKSANATTAN

Nilay Dorsa, ‘Aynen’ Şarkısı İle Karşınızda

Haber-Fotoğraf: Nasuh Bektaş

Podyumlardan da tanınan Nilay Dorsa, müzik dünyasında da klip ve şarkılarıyla adından söz ettiriyor.

Nilay Dorsa’nın klip çekimleri Puket adasında yapılan “Aynen“ şarkısı sevenleriyle buluştu. Dün akşam basın ve sanatçı dostlarının katılımı ile şarkının lansmanı yapıldı. Sevenleri ile ‘Aynen’ şarkısı birlikte söylendi ve gecenin sonunda pasta kesilerek, yeni şarkının kutlaması yapıldı.

Grand Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardaki yerini alan “Aynen” isimli eserin söz ve müziği Hakan Gülbiten imzası taşırken, aranjör koltuğunda Voltran Crew oturdu. Klip çalışması için üçüncü kez Tayland, Phuket adasını tercih eden Nilay Dorsa’nın yönetmenliğini de Ramtinez üstlendi.

Nilay Dorsa, 'Aynen' Şarkısı İle Karşınızda

Nilay Dorsa, çekimleri tamamlanan klip çalışmasında, savaşçı kadın ruhunu “Zeyna” imajıyla yansıttığını dile getirdi. İlk dinleyişte “Aynen” isimli eserin akıllarda kalacağını ve ağızlardan düşmeyeceğini savunan Nilay Dorsa, şarkının günümüz ‘toksik ilişkileri’ni anlattığını dile getirirken; ‘Yalanlar, aldatmalar, ihanetler sonucu tatmin olamadığımız, güvensiz yaşanan ilişkiler günümüz ‘toksik ilişkileri’ oldu artık… Mutsuzluğu alışkanlık haline getirip buna bağışıklık kazandık adeta. “Aynen” bu yıpratıcı bağışıklığa karşı gücünü simgeliyor. Bundan böyle “Aynen”  mutluluk mottomuz olsun” göndermesini yaptı.

Regl Kitabı Çıktı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu