YENİ ÇIKAN ALBÜMLER

Ufuk Sağın “Remember” İle Unutturmuyor

Son dönemin İngilizce sözlü rock şarkılarıyla dikkat çeken ismi Ufuk Sağın’ın yeni teklisi “RememberOnAir Sahne etiketiyle yayımlandı.
Söz ve müziği Ufuk Sağın’ın olan şarkının düzenleme -mix ve mastering’i Umut Atakan Özşenol’a, aranjesi ise Eren Uçkun’a ait. Şarkı tarz olarak 90’ların kaliteli rock soundunu günümüze taşıyor. Genç müzisyen yeni şarkısı “Remember”ın bir ayrılık şarkısı olduğunu belirtirken şarkı hakkında şu yorumda bulunuyor: “Şarkım genç bir çiftin yaşadıklarını, kaybettiklerini ve yaşanan acıyı anlatıyor.”
Görüntü yönetmeni Tolga Van tarafından çekilen, montajı Spartan Film & Production tarafından yapılan klipte Almira Parlapan ve Yağız Alkım Yılmaz da oyuncu olarak yer almış. Klibin senaryosu şarkının hikayesini başarıyla yansıtırken, kesitlerde Ufuk Sağın ve ekibinin sahne performansları göz dolduruyor.
Sahne çalışmalarına ve stüdyo kayıtlarına devam eden Ufuk Sağın müzik kariyerinde sağlam ve emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.
Kısa sürede oldukça ilgi gören ve izlenen klibe OnAir Sahne YouTube kanalından ulaşabilirsiniz.

UFUK SAĞIN KİMDİR?
Ufuk Sağın 6 Aralık 1999’da İzmir’de doğdu. Tüm eğitim hayatını İzmir’de geçiren Ufuk, 2018 yılında Ege Üniversitesi’nde Mütercim-Tercümanlık (Almanca) bölümüne girdi.

Müzik hayatına 12 yaşında teyzesinin hediye ettiği gitar ile başladı. Lisede grubunda şarkı söyleyecek birisini bulamadığı için kendisi yapmaya karar verdi ve bu şekilde müzik hayatına vokalist olarak devam etti. Liseden mezun olduktan sonra yerel kafe ve barlarda gerek tek gerek o zamanki grubu ‘’Blue Way’’ ile sahne almaya başladı. Bir süre sonra solo müzik kariyerine başlamaya karar verdi ve 2020’nin Temmuz ayında klibiyle birlikte ‘’Against Reality’’ adında ilk teklisini, Ekim ayında ise akustik versiyonunu yayınladı. 23 Ekim 2020 tarihinde ise son teklisi ‘’Afterlife’’ tüm dijital platformlarda yerini aldı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu