KİTAP

Ayşen Laçinel: “Amacını Belirle Sonrası Kolay”

Ayşen Laçinel’in Totem Yayınlarından çıkan “Amacını Belirle Sonrası Kolay” isimli yeni kitabının tanıtımı Maji Sanat Galerisi’nde yapıldı.

İnsan Kaynakları ve İletişim Danışmanı, Biruni Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Uzmanı Ayşen Laçinel, yeni kitabı “Amacını Belirle Sonrası Kolay” ile okurlarla buluştu.

Amacını belirleyenin hayalini ve hedefini gerçekleştireceği doğru seçimler yapacağını vurgulayan Laçinel, Maji Sanat Galerisi’nde gerçekleşen kitap tanıtım ve imza gününde şunları söyledi: “Amacını belirle sonrası kolay, çünkü insan gitmek istediği yeri bilirse fırsatları da fark eder. Gideceği yeri bilmeyen için neyi seçtiğinin ya da seçmediğinin önemi yoktur. Ne için çabaladığını bilmen ise tutunacak en sağlam dalın. O zaman göreceksin yalnız olmadığını. Hayalini amaç edinmeden önce lütfen hatırla, hayallerini, imkânlarınla sınırlı tutma. Gerçekte sor kendine amacını, en çok ne istediğini, en büyük hayalinin ne olduğunu. Bunu bilip amacını belirledikten sonra göreceksin ki imkânların değişecek, dönüşecek, seni hayal ettiğin amacına doğru götürecek.”

İnanıp çalışmanın önemini de değinen Laçinel, aklın, bilimin ışığında ve iyi bir ruh halini koruyarak hedeflere ulaşılabileceğini, bunun en büyük kanıtının öncelikle kendisi olduğunu da sözlerine ekledi.

“Amacını Belirle Sonrası Kolay” hayata dair ve gelecek ile planlarınızda yol haritanızı belirlemede rehber olacak bir kitap.

Bu kitaba KitapDevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/kitap/kisisel-gelisim/amacini-belirle-sonrasi-kolay-aysen-lacinel/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu