KİTAP

“Kim Demiş Yapamazsın Diye, Yapabilirsin”

Okura ilham olan Amazon’un en çok satanlar listesinde yer alan “Kim Demiş Yapamazsın Diye, Yapabilirsin” kitabı The Kitap Yayınları etiketiyle okurla buluşuyor.

Yazar Daniel Chidiac dünyada insanlara ilham olmaya devam ediyor. Yazar, Avustralya’da kendini keşfetmek için çıktığı yolculukta sahip olduğu güçlerin farkına varmasıyla bir kitap yazmaya karar veriyor. Yaşadığı deneyimleri paylaşmak için “Kim Demiş Yapamazsın Diye, Yapabilirsin” adlı kitabı çıkarıyor. Kitap dünyada Amazon gibi sitelerin en çok satılanları arasında yer alıyor.

Okura ilham oluyor

Chidiac’ın yazdıkları dünya genelinde sayısız insanın hayatını değiştirerek okura ilham oluyor. The Kitap Yayınları etiketiyle çıkan kitap, okuyucuyu gerçek potansiyelini açığa çıkararak psikolojik ve duygusal bir yolculuğa çıkarıyor. Kendilerine zor sorular sorarak hayatı değiştirecek kararlar alması için yedi adımlı bir kılavuz görevi görüyor.
Şu andaki davranış biçimlerinizi belirleyen ne?
Neden bazı insanların motivasyonu yüksekken diğerleri yerinden kalkıp televizyon kumandasına uzanmaya bile üşeniyor?
İnsanların hayatlarındaki farklılıkları ne belirliyor?
Dünya sizi köşeye sıkıştırıyormuş gibi görünürken bakış açınızı ve yaklaşımlarınızı nasıl değiştirebilirsiniz
İstediğiniz hayatı nasıl inşa edersiniz?
Tarihteki en başarılı insanların uyguladığı stratejiler neler?
Kendinizle, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak kadar nasıl barış içinde olabilirsiniz?
Hayatınızı değiştirmek ister misiniz?
Yapamayacağınızı kim söyledi?
sorularının deneyimsel yanıtını bulmaya yardımcı oluyor.

Daniel Chidiac Kimdir?

Daniel Chidiac kendini hayatın özgürce yaşanması gerektiği mesajını paylaşmaya adamış Avustralya, Melbourne’den bir yazardır. Daniel, kendini keşfettiği bir yolculuğa çıktı ve sahip olduğu güçlerin farkına vardığında, keşfettiği şeyi diğerleriyle paylaşmak için bu kitabı yazdı. Kitabı Who Says You Can’t You Do ismiyle ilk olarak 2012 yılında basıldı ve altı farklı ülkede Amazon’un en çok satanlar listesine girdi. Yazdıkları dünya genelinde sayısız insanın hayatını değiştirmeye devam ediyor ve her gün Instagram’da yüz binlerce insana ilham oluyor. Ona danielchidiac.com ve instagram.com/whosaysyoucantyoudo adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu