SANATTANTİYATRO

Orijinal Günahlar

Gökhan Erarslan’ın yazıp, yönettiği “Orijinal Günahlar” oyunu bizden olan dört orijinal hikâye ile sahnede. Hikâyeler, bizden, hayatımızdan, hepimizden bir parça olan hikâyeler.

Genç dört yeteneğin Şirvan Kalenderoğlu, Ezgi Hüyükpınar Erarslan, Mert Doğan, Özge Ünal’ın rol aldığı “Orijinal Günahlar”, hikâyelerle birlikte oyunun kurgusu, sunumu ile izleyenleri içine alan ve etkileyen bir oyun.

Ülkemizde yaşanan farklı sorunları bir oyun içinde orijinal dört hikâyede anlatan oyun, toplumun birçok kesiminin yaşadığı sorunları izleyiciye aktarıyor. Oyun içinde birçok sürpriz sahne seyirciyi bekliyor.

Orijinal Günahlar

Oyun Hakkında 

Bazen bir işaret gelir insana. Ama Tanrı’dan ama Şeytan’dan…

Her biri farklı mesleklere sahip dört karakter bir mahkemede hâkim karşısında sanık konumundadır. Suçları cinayet işlemektir. Sosyokültürel açıdan birbirlerine hiç benzemeyen bu dört karakter de patronlarını öldürmekten dolayı yargılanmaktadır. Sırayla bizlere hikâyelerini ve orijinal günahlarını anlatırlar. Öyküler tamamlandığında aklımıza şu soru takılır: acaba gerçek suçlular onlar mı? Yoz ve oportünist sistem içinde şiddetten kaçamayan bu dört karakter av mıdır yoksa avcı mı? Cevabına seyirci karar verecek!

Yazar/Yönetmen/Sahne Tasarım/Kostüm Tasarım: Gökhan Erarslan
Yönetmen Yardımcısı: Kadir Toran
Oyuncular: Şirvan Kalenderoğlu – Ezgi Erarslan – Mert Doğan – Özge Ünal
Işık Tasarım: Serdar Tuncer
Müzik: Emrah Can Yaylı
Koreograf: Seçil Demircan
Müzisyenler: Mahir Bektaş – Burak Güven – Yaşar Çınar
Koordinatör: Arif Afkan
Video & Animasyon: Tarkan Öztürk
Fotoğraf: Doğukan Köse
Afiş Tasarım: Murat Kamçı
Asistanlar: Zeynep Öykü Çakıl – Zeynep Büyüklale

Orijinal Günahlar

Haber- Fotoğraf: Nasuh Bektaş  

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı