KİTAP

Agatha Christie Hayranlarına Müjde

Agatha Christie’nin sevilen karakteri Hercule Poirot’nun kaleme alınmasının 100. yılı şerefine özel kutulu, ciltli-şömizli Poirot Seçkisi Seti çıktı.

Hercule Poirot karakteri ile tanıştığımız, Agatha Christie’nin ilk romanı olan “Ölüm Sessiz Geldi” yayımlanalı 100 yıl oldu. Altın Kitaplar Yayınevi, Polisiye kraliçesinin en sevilen roman kahramanlarından Hercule Poirot’nun 100 yıllık macerasına yaraşır bir projeyi okurların beğenisine sunuyor.

Poirot Seçkisi Seti, sürükleyici kurgusu ve dikkat çekici konularıyla her döneme hitap eden Ölüm Sessiz Geldi, Nil’de Ölüm, Roger Ackroyd Cinayeti, Acı Kahve, Doğu Ekspresinde Cinayet ve Cinayet Alfabesi romanlarından oluşuyor.

Türkçesi: Çiğdem Öztekin
Sayfa Sayısı: 1576 Sayfa
Kapak (Cilt Bilgisi): Özel Kutu/Ciltli-Şömizli
Fiyatı: 350.00 TL
Tür: Roman (Polisiye)

Dostoyevski’den “Üç Hikâye”

Agatha Christie Kimdir?

Agatha Christie (1890-1976), tüm dünyada Polisiye Edebiyatın Kraliçesi olarak anılır. Kısa hikâyeleri ve sahne oyunlarının yanında yüzden fazla roman yazmıştır. Yüz farklı dile çevrilen eserleri tüm dünyada yüz milyonlarca, İngiltere’de ise bir milyar kopyanın üzerinde satmıştır. Bu nedenle Christie, edebiyat tarihinde en çok satan romancı sıfatını almıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu