KİTAP

Epsilon’dan Storytel’in Çok Sevilen İçeriği Beni Kim Öldürdü? Kitap Olarak Yayımlanıyor!

Uyum Apartmanı’nın gözde bekârı, kedi kumu sektörünün medarı iftiharı, genç kadınların yakışıklısı Berke Beyaz ana karekter

Burcu Arman’ın, bir Storytel Original sesli kitabı olarak hayata geçen polisiye romanı Beni Kim Öldürdü? dinleyicilerden sonra şimdi de Epsilon logosuyla okurları güldürmek için geliyor! Epsilon dünyada bir ilke imza atarak, Storytel özgün içeriğini kitap olarak yayımlıyor. Beklenmedik bir cinayete kurban giden genç bir “beyaz yakalı”nın, modern şehir yaşantısı içinde ufacık binalara sıkışmış hayatların ve varoluşlarının karikatürüne dönüşmüş insanların hikâyesini eğlenceli, komik ve heyecanlı bir dille anlatan Beni Kim Öldürdü?, internet sitelerinde ön satışta!

Türkiye’de yayıncılık dünyasının öncü markalarından biri olan Epsilon, bir Storytel Original içeriğini kitap halinde yayımlayarak şimdi de dünyada bir ilke imza atıyor. Koşarken Belli Olmaz kitabıyla tanınan Burcu Arman’ın kendine has, sıradışı polisiye tarzıyla Storytel Original için hazırladığı Beni Kim Öldürdü? okurlarla buluşuyor.

UYUM APARTMANI’NIN GÖZDE BEKÂRI

Uyum Apartmanı’nın gözde bekârı, kedi kumu sektörünün medarı iftiharı, genç kadınların yakışıklısı… İşte karşınızda Berke Beyaz, hikâyemizin parlayan yıldızı! Bildiğiniz tüm kitapları unutun, çünkü bu kez kahraman ölecek, hem de daha ilk sayfada! Sahi, kim gidip sıradan, kariyer tutkunu bir beyaz yakalıyı öldürmekle uğraşır ki? Eh, Uyum Apartmanı’ndakilerle tanışınca bu sorunun cevabını kendiniz bulacak, üstelik hiç şaşırmayacaksınız. Aşk, nefret, ihtiras, entrika, gıybet; otuz iki kısım tekmili birden bu apartmanda!

Burcu Arman eğlenceli polisiye romanı Beni Kim Öldürdü?’de, görünüşte birbirinden bağımsız, ancak bir o kadar da iç içe yaşamlar süren Uyum Apartmanı sakinlerini akıcı ve mizahi üslubuyla kaleme alıyor. Her birimizin en derinlerde, ortak bir kültüre ait “meraklı komşular” olduğumuzu gösteren incelikli ironisiyle Beni Kim Öldürdü?’yü okurken hem heyecanlanmaya hem de gülmeye hazır olun.

İnternet sitelerinde ön satışa açılan Burcu Arman imzalı Beni Kim Öldürdü? 12 Temmuz’dan itibaren Epsilon logosuyla tüm kitapçılarda!

BURCU ARMAN KİMDİR?

Burcu Arman, kariyerinin ilk gününden beri tebrik kartından ölüm ilanına kadar içinde kelime geçen her şeyden biraz yazdı… Dergilerden ajanslara dönen kariyer çizgisinde değişmeyen tek şey, yazdıkça daha fazlasını yazmak istemesiydi. Dur durak bilmeyen bu açlığı işte onu ikinci kitabına kadar getirdi. Siz bu satırları okurken o belki devamını ya da bambaşka bir kitabın hayalini kuruyor olabilir…

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı