KİTAP

Fanzineist Vienna Art Book & Zine Fair İçin Açık Çağrı

Fanzineist Vienna, sanatçılardan, bağımsız yayıncılardan, sanat alanlarından ve galerilerden başvuruları kabul etmeye başladı.
Başvurular, sanat kitapları ve fanzin yayınlayan herkese açık.

Fanzineist Fuarı, sanatçıları, yayıncıları ve diğer yaratıcı insanların hikayelerini, bilgilerini, fanzin ve sanat kitapları aracılığıyla paylaşmaya davet ediyor. Bağımsız yayıncıları ve sanat yayınlarını bir araya getiren Fanzineist Vienna – Online Edisyon, fanzinler ve sanat kitaplarını, sergi, atölye, konser, gösterim ve söyleşiler yoluyla erişilebilir hale getirme ve izleyiciyi bağımsız yayıncılık ve sanat yayıncılığı kültürünü tanıtmayı amaçlıyor.

Deniz Beşer’in ‘Corona Fanzini’ Çıktı!

Fanzineist Vienna, 1 Ay Sürecek

Fuar kapsamında sanal sanat kitabı ve fanzin sergisi bir ay boyunca Fanzineist Vienna-Online Edisyon‘da yer alacak. Bu 3 boyutlu sergi formatı, sanatçılara ve yayıncılara yayınları için sanal olarak bir alan sunuyor. Ziyaretçiler, artırılmış gerçeklikte tüm sergide sanal bir gezinti yapabilir ve doğrudan sanatçılardan ve yayıncılardan satın alınabilen tüm orijinal yayınları görüntüleyebilir.

Sanal etkinlik, fiziksel bir etkinliğin mümkün olmadığı bu olağanüstü zamanlarda alternatif bir sergi alanı sunuyor. Artırılmış gerçeklik uygulaması, ziyaretçiye gerçek hayata benzer, ancak evden bir odadan 3 boyutlu olarak  deneyimi geçme olanağı sağlıyor. İzleyici, sanal sergide hareketlerini klavye veya dokunma yoluyla kontrol edebilir, yakınlaştırabilir ve yayınlar ve sanatçılar hakkında ek bilgi alabilir.

 Fanzineist Viyana, Deniz Beşer‘in düzenlediği kar amacı gütmeyen bir sanat kitabı ve fanzin fuarıdır.

Fanzineist Vienna

Fanzineist Vienna

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı