KİTAP

hep kitap’tan ‘Romanın Kısa Öyküsü’

En sevdiğiniz romanlara farklı bir gözle bakın!

 hep kitap, ‘Romanın Kısa Öyküsü’ ile sevilen romanlara ışık tutuyor.

hep kitap, çok sevilen Sanatın Kısa Öyküsü, Fotoğrafın Kısa Öyküsü, Modern Sanatın Kısa Öyküsü ve Mimarlığın Kısa Öyküsü kitaplarının yer aldığı seriye Henry Russell’ın kaleme aldığı Romanın Kısa Öyküsü ile devam ediyor.

Don Quijote’den Alice Harikalar Diyarında’ya, Jane Eyre’dan Savaş ve Barış’a, Ulysses’ten Hayvan Çiftliği’ne, Çavdar Tarlasında Çocuklar’dan Benim Olağanüstü Akıllı Arkadaşım’a 67 önemli romanı inceleyen Romanın Kısa Öyküsüokurların en sevdikleri kitapları dört ana başlıkta ele alıyor. Janrlara, eserlere, temalara ve tekniklere yönelik cep kılavuzu niteliğinde olan kitap, olağanüstü görselleriyle dikkat çekiyor. Çevremizdeki dünyayı anlamamızda romanın önemine değinen Romanın Kısa Öyküsü, yeni romanlar keşfetmek isteyenler için hazine değerinde.

Aralarında Around the World in 80 Novels’ın [80 Romanla Dünya Turu] da olduğu 30’dan fazla kitabı yayımlanan ve The Greatest Books You’ll Never Read: Unpublished Masterpieces by the World’s Greatest Writers [Hiçbir Zaman Okumayacağınız Kitaplar: Dünyanın En İyi Yazarlarının Yayımlanmamış Başyapıtları] gibi kitaplara yaptığı katkılarla bilinen İngiliz yazar Henry Russell’ın kaleme aldığı Romanın Kısa Öyküsü, 4 Mart itibaren hep kitap logosuyla raflarda yerini alacak.

Romanın Kısa Öyküsü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu