KİTAP

‘Melek Tokadı’nın tanıtımı x-ist’de gerçekleşti!

Yazar Daryo D. Beskinazi’nin geçtiğimiz günlerde Oğlak Yayınları’ndan çıkan ‘Melek Tokadı’ isimli kitabının tanıtımı x-ist Galeri’de yapıldı.

Kalabalık bir davetli topluluğu ile gerçekleşen ‘Melek Tokadı’ kitabının tanıtımına yazarlar, sanatçılar ve Oğlak Yayınları sahibi Şenay Haznedaroğlu da katıldı.

‘Melek Tokadı’, gerçekliği sertçe kıran öykülerden oluşuyor. Şaşırtmacalar tekinsizliğin kapısını aralıyor ve bu tekinsizlik size tüm öykülerde eşlik ediyor. Yazar Daryo D. Beskinazi sizi günlük hayatın içindeki kişi ve olayları başka bir gerçeklik düzleminde görmeye çağırıyor ve bu çağrıyı dayatıyor.

Kitaptaki öyküler, yaşamın içine ustalıkla, incelikle yerleşmiş kötücüllüğü farklı açılardan okura aktarıyor. Titizlikle yazılmış bu öyküler, birbirinden en uzak noktalara yol aldığında bile temel izleğini kaybetmeden sizi hep benzeri bir yere taşıyor: ‘İnsan ruhunun o karanlık coğrafyasına…’

Bu kitaba KitapDevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/kitap/edebiyat/melek-tokadi-daryo-d-beskinazi/
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı