KİTAP

‘Metastaz’ yayımlanmadı ama yazarları tehdit almaya başladı!

Menzil Cemaati’ni konu alan, FETÖ ile mücadeleyi cebini doldurma davasına çevirenleri anlatan ‘Metastaz’ın yazarları Barış Terkoğlu ve Barış Pehlivan, kitap daha yayımlanmadan tehditler almaya başladı.

Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Terkoğlu ve Odatv Haber Müdürü Barış Pehlivan‘ın birlikte hazırladıkları kitap ‘Metastaz’ daha yayımlanmadan ses getirdi. Her kitapla bir örtüyü kaldırmaya, bir perdeyi aralamaya çalıştıklarını belirten yazarlar, bu kitapta da Menzil Cemaati’ni ve FETÖ ile mücadeleye zarar verenleri konu aldılar.

‘Senin kelleni uçurmak inşallah bana nasip olur’

Kitabı sosyal medyada duyuran yazarlara ise tehditler gelmeye başladı. Barış Pehlivan yapılan tehditi twitter hesabından şu şekilde paylaştı:

KitaptanSanattan.com olarak Barış Terkoğlu ve Barış Pehlivan‘ın yanındayız ve yetkilileri göreve davet ediyoruz.

‘Metastaz’ çok yakında Kırmızı Kedi Yayınevi’nden çıkacak:

Her kitapla bir örtüyü kaldırmaya, bir perdeyi aralamaya çalışıyoruz. @barispehlivan ile yazdığımız #Metastaz yakında kitapçılarda…

Barış Terkoğlu paylaştı: 24 Ocak 2019 Perşembe

 

Metastaz nedir?

Metastaz, kanserli hücrelerin bulundukları doku dışında doğrudan ya da kan-lenf damarlarıyla başka bölgelere sıçramalarına verilen isimdir. Kötü huylu tümörler yalnızca bulundukları doku ve organa zarar vermekle kalmaz, yakınlarındaki organ ve dokulara da yayılabilir ve zarar verebilirler.

Bu kitaba Kitapdevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/kitap/politika/metastaz-baris-pehlivan-baris-terkoglu/

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı