KİTAP

Ayşe Kulin “Son”u imzaladı.

Ayşe Kulin yeni kitabının imza gününde D&R Emaar Square’da okurlarıyla buluştu!

Yazdığı romanlar ile adından her zaman söz ettiren ve kitaplarıyla çok satanlar listesinden inmeyen usta edebiyatçı Ayşe Kulin, yeni romanı “Son”un imza gününde hayranlarıyla bir araya geldi. Ayşe Kulin, D&R Emaar Square mağazasında gerçekleşen imza gününde, kitabını sevenleri için imzaladı.

Yazdığı biyografik eserler ve romanları ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan Ayşe Kulin, yeni romanı “Son”un D&R Emaar Square’daki imza gününde kitap tutkunlarıyla bir araya geldi. Her yaştan sevenlerinin katıldığı imza gününde Kulin, okurlarıyla sohbet ederek kitaplarını imzaladı.

Ayşe Kulin’in heyecan verici kaleminin, sürükleyici anlatımının doruk noktalarından biri Son, Kulin’in daha önceki romanlarından tanınan kahramanların sona eren hikâyelerini konu ediniyor.

Son, içinde tuhaf bir sıkıntısı olanların, memleketin hallerine dertlenenlerin, birini hep son gördüğü haliyle hatırlayacağını bilenlerin, ülkeden ülkeye savrulanların, üstüne gidildiğinde gözü hiçbir şeyi görmeyenlerin, aşk yerine umutla yetinmek zorunda kalanların hikâyesi.

Bu kitaba KitapDevrimi.com’dan ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/magaza/kitap/edebiyat/son-ayse-kulin/
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı